Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb okostelefon...

Melyik a legjobb okostelefon ami nem olyan drága de mégis sokat tud?

Figyelt kérdés
egy okostelefonra tényleg nagyon kell vigyázni? van olyan okostelefon amin gombok is vannak? vagy ezeken már csak érintőképernyő van? kinek milyen tapasztalata van? érdemes okostelefont venni? ha összetörik vagy megütődik akkor lehet eldobni? van olyan okostelefon ami ütésálló?

2013. máj. 10. 10:26
 1/2 dirtboy ***** válasza:

/egy okostelefonra tényleg nagyon kell vigyázni?/

attól függ mennyi időre akarod megtartani,valamint hogy később eladni vagy kidobni akarod.


/van olyan okostelefon amin gombok is vannak?/

van,querty billentyűsek de én nem ajánlom őket,szerintem azok a gombok teljesen feleslegesek,nem is nagyon elterjedtek ezek a telók.


/ érdemes okostelefont venni?/

persze hogy érdemes de okostelefon és okostelefon közt is óriási különbségek vannak,tudás és árban egyaránt.


/ha összetörik vagy megütődik akkor lehet eldobni?/

jobb esetben nem,ha hardverileg is sérült akkor tuti kuka de ha csak elrepedt a hátlap vagy ilyesmi akkor csak azt kell kicseréltetni.


/van olyan okostelefon ami ütésálló?/

ütésálló szerintem nincs de ezek elég jól bírják már a strapát,a képernyő üveg nem olyan mint a régi telefonoknál.

erős karcálló üveg gyártók termékei vannak már általában benne pl dragon trail,gorilla glass

ezek sem törhetetlenek de a karcolássokkal szemben sokkal jobbak.

http://www.youtube.com/watch?v=WpbOoQpwAFs

2013. máj. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Előző nagyjából jól leírta, csak a végén nem tudta annyira jól, léteznek direkt strapabíró telefonok (Xperia Active, Motorola Defy), ezeket dobálhatod, rugdoshatod, átmehetsz rajtuk kocsival, és kibírják. Nem érdemes őket megvenni, már régiek, elavultak, csak írtam, hogy létezik ilyen.


Egyébként legolcsóbban Xperia tipo, Galaxy Mini 2, Huawei Ascend Y300, Xperia U, Xperia sola, Xperia P éri meg, növekvő sorrendbe írtam őket, kb 30-60k-ig terjednek.

2013. máj. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!