Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség mobilinternettel...

Segítség mobilinternettel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Abszolút laikus vagyok a témában ezért itt kérek segítséget, hátha valaki járatosabb. Szóval, körülbelül 1 hónapig lenne szükségem mobilinternetre a telefonomon ( samsung galaxy s advance, egyébként csak wifit használok) tovább nem, viszont addig a hónapig nagyon kellene. Nem tudom, hogy mi lenne bölcsebb, venni rá mobilinternetet, vagy csak simán feltölteni a kártyát és netezni? Domino 7 előfizetésem van, a Domino Go!Net XL-n gondolkozom. Az a kérdés, hogy ezt lehet-e csupán egy hónapra aktiválni? És ha aktiváltam hogyan tudom kikapcsolni ha már nem kell? Hogyan működik ez? Feltöltöm a kártyát, aktiválom, majd levonják az egyenlegemből?


Néztem a T-mobile oldalát de igazából nem tudtam felfogni amit ott írtak, bemenni meg nincs időm mert kedden már kellene, hétfőn pedig dolgozok egész nap.


Köszönöm előre a válaszokat :)



2013. máj. 26. 21:39
 1/3 anonim válasza:
Figyelj én csak annyit tudok mondani, hogy mobilnetet nem bölcsebb választani
2013. máj. 27. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
felhívod az ügyfélszolgálatot és biztosan tudnak ajánlani jó megoldást.
2013. máj. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na munka után gyorsan beszaladtam a t-mobilba, és megkérdeztem őket, a csaj mondta, hogy akár ott is be tudjuk állítani, mondom oké, az xl-es csomagot kérem, az 1 gigásat, erre 100 megásat rakott rá....
2013. máj. 27. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!