Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy okostelefont ajánlott...

Egy okostelefont ajánlott néha kikapcsolni?

Figyelt kérdés
soha nem szoktam a telefonomat kikapcsolni. nem rég vettem egy okostelefont és eszembe jutott hogy lehet néha ki kellene kapcsolni pl. éjszakára. Ajánlott?
2013. máj. 27. 11:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, ajánlott, bár nem szükséges minden nap.
2013. máj. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, igen én sem arra gondoltam hogy mindennap mondjuk 1 hónapban egyszer legalább.
2013. máj. 27. 11:12
 3/10 Wadmalac ***** válasza:
79%
Ajánlatos legalább hetente. Szegénykék eléggé be tudnak lassulni. Nem kell kikapcsolva hagyni, csak egy újraindítást nyomni.
2013. máj. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%

"ma 11:14"


ja, ez az androidosra igaz is. iphone, wp nem ilyen, hála az égnek.

2013. máj. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Én hetente 1x 2x újraindítom
2013. máj. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Wadmalac ***** válasza:
75%

"ja, ez az androidosra igaz is. iphone, wp nem ilyen, hála az égnek."


Nem a fenét. :)

Van több iPhone-os ismerősöm, volt, aki közülük a szervízben kérdezte, mit csináljon, mert akad a készülék, ott mondták neki is, hogy havonta 1-2X indítsa újra és jó lesz. iPhone 4 és 5 is igényli.

Ez alapján erősen gyanítom, hogy a Windows sem különbözik ettől.

2013. máj. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Van több iPhone-os ismerősöm, volt, aki közülük a szervízben kérdezte, mit csináljon, mert akad a készülék, ott mondták neki is, hogy havonta 1-2X indítsa újra és jó lesz. iPhone 4 és 5 is igényli."

JB-vel esetleg. közel 2 éve van 4S-em, NULLASZOR kellett újraindítani akadás miatt. mert nem is akadt, lassult sose pedig nagyon sok appot szedek le, használok. Ha újraindítod, ott lesz ugyanúgy "lent" a megnyitott appok, nem törli őket.

2013. máj. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Wadmalac ***** válasza:

Ez még jailbreak előtt volt 4-essel. Az 5-ösön még az nem is volt.

Az összes fórum, sőt, maga az iPhone kezelési utasítás is az újraindítást írja tüneti kezelésnek minden működési problémára (level 2 a reset). A heti-kétheti újraindítás megelőzi a gondot. Lehet, hogy anélkül sincs gond, de LEHET, ha meg már van, akkor úgyis kell a restart.

2013. máj. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na szóval! Akkor hogy is van ez az újraindítás dolog? kikapcsolom, majd vissza be és ennyi? Egyébként lumia 620-am van. Akkor az kevés ha havi 1x kikapcsolom éjszakára "pihenni"?
2013. máj. 27. 18:15
 10/10 Wadmalac ***** válasza:
Ha nem tapasztalsz működési hibákat (lassulás, akadás), akkor biztosan elég. Nem tudom, Windows rendszer mennyire érzékeny a bekapcsolva hagyásra.
2013. máj. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!