Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia okostelefont megéri venni?

Nokia okostelefont megéri venni?

Figyelt kérdés

Olyanokat hallotta, hogy kb hetente kell frissíteni, meg nem éri meg az árát, mert nem túl jó.

Lumia 800-on gondolkodom, de ha igazak ezek, akkor keresek másikat.

Ha nem nokia, akkor Samsung, de nekem a Sony szóba sem jöhet.

Mit ajánlotok?


2013. máj. 17. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Lumia 800? :D pfejj nem éri meg.

60ezret elköltenél erre a szutyokra? 1magos wp 7.8?(asszem ha jól tom nincs is rá WP8)

ott van 52-57 ezerért a Lumia 620 (sokkal újabb, sokkal erősebb hardver és új windows phone rendszer van rajta)

Aki szapulja a WP-s telókat az meg egy segg( már bocs hogy ezt mondom) . Stabilitásban és gördülékenységben a lumia telefonok körülbelül az iOS rendszerű eszközökkel versengenek , tehát ez azt jelenti, hogy ritka(ultra ritka,vagy talán sosincs) akadás, fagyás alig van(már ha van) nem állnak le maguktól az alkalmazások, és folyamatos az eszköz üzemelése .

2013. máj. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hüleség. A lumia 800 nagyon jó! De am azért az árért van wp8 az még jobb. Nekem van 800 as, szép, stabil. Nagyon gyors nincs vele baj. Van rá minden ami kell. S szerintem szebb mint a wp8 as telók. Talán a 920 ami szép még, s a 925 egyértelműen.
2013. máj. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért annyit hozzátennék, h ez az egymagos szutyok a 2 magos droidoktól neten menüben mindenben gyorsabb, stabilitásban bőven. Nekem elég am a wp7.8 . De ha teheted és igényled wp8 egyértelműen.
2013. máj. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ki a fene beszélt droidról? LUMIA 620 neked droid? pff GG :D
2013. máj. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem neked írtam azt! Csak h a kérdező tudja, hogy azért az az egy mag sem annyira gyenge a kérdezett Lumia 800 ban. De mint láthatod a wp8 ast is mondtam neki. :) a 620 korrekt azon az áron. Ez tény, van amiben viszont a 800 jobb. De írtam nekem pl elég a wp7.8 a kérdezőnek wp8 at ajánlom én is. Ha utánnajár a dolgoknak és elég neki szoftosan zune nal a 7 akkor a 800 tökéletes neki is. Am a 620 tól pofásabb teló.
2013. máj. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja oké , akkor bocs. De sokkal jobb ár/érték arány a 620as, a 800as hozzá képest, szerintem túl van árazva .
2013. máj. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen jobb a hardver a 620 ban. Friss oprendszer stb, stb ... Igazából a kamera rosszabb, meg a design. A lumia 800 az gyönyörű teló. Hogy miért van kb egy áron,az már más kérdés. Azért is írtam ha teheti és miért is ne tehetné, olvasson azért utánna a wpnek. Ha elég a 7.8 a korlátokkal, akkor inkább a 800 a gyengébb, de azért nem lassú vassal. Én csak netezek melóban, navi néha, meg telefonálok. Erre bőven elég. Játszani is csak logikai vackokkal, az erre is rengeteg. Wp ban az eost várom :D arra tuti cserélem. :D
2013. máj. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!