Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ell lopták az iphone 5met...

Peti6544 kérdése:

Ell lopták az iphone 5met hogyan tudnám megtalálni?

Figyelt kérdés
le is volt merülve ugyhogy a find my iphone all nem tudtam megtalálni mert offline ba vann az IMEI számmal nem lehet valahogy megtalálni?

2013. máj. 27. 12:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. máj. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem. Letiltani lehet, hogy aki ellopta, annak legalább ne sok öröme legyen benne.
2013. máj. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De amíg nem kapcsolódik internethez addig nem megy a blolopás
2013. máj. 27. 13:49
 4/14 reptoid ***** válasza:
A szolgáltatónál le tudod tiltatni, ehhez nem kell Internetre kapcsolódnia.
2013. máj. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
a kártyát tudom le tiltatni de az icloud all letudom a telefont is kódolni azt hittem hogy valaki ad értelmes választ adni de eddig semmi ujjat nem tudtam meg
2013. máj. 27. 16:46
 6/14 anonim ***** válasza:

Mindegyik választ értelmes, persze csak annak számára, aki felfogja.

Ha szolgáltatónál vetted a telefont, akkor a telefont is le tudod tiltatni és onnantól kezdve a Föld elég nagy területén használhatatlan lesz az az IMEI szám. Független telefonoknál nem tudom, hogy megy az ilyesmi.

2013. máj. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Azóta valószínűleg bekapcsolták a telefont és ha csöpp eszük van akkor kilövik a find my iphonet, toltak azonnal egy restoret és kész. Azért megéri néha néha ránézni hátha balf@szok lopták el. Egyébként más megoldás nincs, ha az nem megy akkor nem lesz meg a telefon...

Más értelmes választ nem fogsz kapni, ezek a lehetőségek. Megértem hogy sz@r dolog történt veled, de a többiek is csak segíteni akartak...

2013. máj. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 reptoid ***** válasza:

2 dologtól függ, hogy megtalálod-e.

Az egyik, hogy volt-e rajta jelkódzár, illetve a korlátozásoknál meg volt-e tiltva pl a gps kikapcsolása.

A másik, ahogy már előttem is írták, az is számít, mennyire ért hozzá az, aki ellopta.


Ha le volt zárva, akkor elvileg csak olyan számítógéppel lehet rajta restore-t csinálni, amivel korábban már szinkronizálva volt. Persze ezt is meg lehet kerülni, kérdés, hogy a tolvaj tudja-e ezt.


Nézd folyton a neten, hogy vajon feltűnik-e valahol, többet nem tehetsz.

2013. máj. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Ha le volt zárva, akkor elvileg csak olyan számítógéppel lehet rajta restore-t csinálni, amivel korábban már szinkronizálva volt. Persze ezt is meg lehet kerülni, kérdés, hogy a tolvaj tudja-e ezt."


Ez nem így van. Bármilyen géppel lehet restoreolni, csak ha nem azzal a géppel csinálja amivel korábban volt akkor elveszik minden adat a telefonról.

2013. máj. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 reptoid ***** válasza:

18:10


Lehet, de nem egy sima rádugom, nyomok egy restore-t rá módszerrel.

Pont ez a lényege a jelkódzárnak, de sajnos meg lehet ezt is kerülni, erre mondtam, hogy a tolvaj eszén múlik a dolog.

2013. máj. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!