Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 520 vagy Nokia...

Nokia Lumia 520 vagy Nokia Lumia 620?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy új telefont ami mindenképp Windows Phone 8 és olcsó is. Nos, ez a két telefon van ami közül választhatok. A Lumia 520 az valamivel "gyengébb" (ezek alatt értem azt hogy nincs benne NFC, előlapi kamera és vaku). Viszont nagyobb kijelzője van egy kicsivel (Lumia 620: 3.8" Lumia 520: 4.0"). Én szeretném hogy nagy kijelzőjű legyen, tehát ebben az esetben az 520. Az NFC-t mellékelni tudom, úgysem tudnám sokszor használni. A 620 előlapi kamerája nem valami nagy felbontású, meg a Skype videóhoz ott a hátsó, de videóhívásokat úgysem csinálnék rajta. A vaku az már kicsit hiányosabb, de így is aránylag szép képet csinál az 5 megapixellel, vaksötétben meg nem fényképeznék, az előző telefonomon sem volt és nem hiányoltam annyira. Meg az 520-ról több játékvideót láttam, tehát ezek szerint azon jobb a játékélmény? Mert én legfőképp játszani szeretnék és tudom hogy nincs sok játék a Windows Áruházban, de ami van az jó játék. Meg még sok dolgot használnék rajta, de leginkább játszás miatt szeretnék új telefont, ami WP, Androidot semmi képp. Szerintetek 520 vagy 620? Egyenlőre lehet hogy 520 választok, de megkérdeznék több embert is, akinek esetleg van 520 vagy 620. Előre is köszönöm a válaszokat és bocsi hogy sokat írtam!

#Nokia #lúmia #moterfuker
2013. máj. 27. 18:39
 1/10 anonim válasza:
páromnak 620 van, meg van vele elégedve. Nem tudom mennyi a különbség a kettő közt, de szerintem az 520 tökéletes neked. Egyébként miért nem szeretnél androidosat vásárolni?
2013. máj. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Több barátomnak is van Androidos telefonja és megkérdeztem tőlük hogy megnézhetem-e őket. Pont ez miatt kérdeztem meg mert hogy egy másik telefont szeretnék vásárolni. Azt tapasztaltam és olvastam is más oldalakon hogy befagynak az applikációk, játékok és például ha egy háttérfolyamatban futó alkalmazást leállítunk akkor ugyan úgy megy tovább. Nem az van hogy ha nem fut semmi akkor tényleg nem fut semmi, hanem elindít dolgokat magától, hogy kihasználja a memóriát. Meg nekem a WP kezelőfelülete sokkal jobban tetszik, meg amit találtam Androidos telefonból olyat ami árban is jó és teljesítményben is jó, annak például kicsi volt a képernyője, vagy fekete színben lehetett kapni, amit megint csak nem szeretnék mert ami volt eddig telefonom az mind fekete volt, meg az nagyon sötét szín, lehangoló, stb. Szerintem kéket vagy sárgát fogok venni ha veszek, de már csak az a kérdés hogy 620 vagy 520, de szerintem is inkább 520. Mellékelni tudom a dolgokat amik nincsenek benne, viszont az 520-ban benne vannak. Köszönöm hogy válaszoltál! :) De azért még várok válaszokat! :D
2013. máj. 27. 19:13
 3/10 anonim ***** válasza:

Lumia 620 !

Majdnem egyforma a kettő. Az 520-ban nincs vaku és előlapi kamera, a 620-ban van!

Talán más különbség nincs is.

2013. máj. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Egyértelműen 620!
2013. máj. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, tisztában vagyok azzal hogy az 520-ban nincs vaku és előlapi kamera meg úgy tudom hogy NFC sem, de amint leírtam, ezeket tudom hanyagolni. Amire igazán kíváncsi vagyok az az, hogy van-e olyan ember akinek 520 van és sokat játszik rajta. Például sokat Angry Birds-özik, vagy valami játékkal sokat játszik, vagy akár többel is, hogy mennyire és meddig bírja a telefon, milyen a játékélmény, mert nagyon úgy néz ki hogy 520-as telefonom lesz.
2013. máj. 28. 16:40
 6/10 meszike91 ***** válasza:

Ha nem számít az előlapi kamera az nfc és a vaku akkor mindenkép az 520 elvégre is olcsóbb, ráadásul az 520-ba később lesz rádió(egy szoftverfrissítéssel) 620-on ilyen nem lesz.

Egyébként 620-am van és elégedett vagyok vele.

2013. jún. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintem akkor tényleg 520 lesz :)
2013. jún. 6. 13:26
 8/10 A kérdező kommentje:
Végül Nokia Lumia 620-at vettem, meg van rendelve és kedden érkezik :) Köszönöm a válaszokat!
2013. jún. 17. 15:41
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogy tetszik?
2013. nov. 17. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nokia Lumia 520! Imádom,semmi bajom vele,ráadásul,ütés álló,vízálló,karcálló üvegje van,erről mind nézhettek videókat is youtube-n
2014. ápr. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!