Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi az, hogy az Iphoneon a...

Mi az, hogy az Iphoneon a legkönnyebb netezni?

Figyelt kérdés

Haverom nagyon ellene volt ezeknek z érintőképernyős telefonoknak.

Aztán egyszer csak megjelent egy Iphonenal.

Mondom, mi történt, téged is elkábított az Apple?

Azt mondja nem, de ezene a legjobb netezni, csak azért vette.

Biztos ez?

Miért lenne könnyebb netezni egy Iphone 4 esen, mint egy Galaxy S3 mon?



2013. máj. 28. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Semennyivel se könnyebb.
2013. máj. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lelouche viBritannia válasza:
Nekem is egy iPhone 4S-em van, de egyáltalán nem gondolom, hogy jobb lenne vele a netezés, mint egy hasonló tudású androidos vagy új generációs windows phoneal.
2013. máj. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. dolog: Ha a haverod csak azért vette meg mert itt a legkönnyebb netezni, valószínűleg még nem próbálta a többi funkcióját és "keménykedni" akar csak vele.


2. dolog: Talán egy kicsit tényleg egyszerűbb a netezés, a telefon formatervezése miatt, egy olyan ember aki most tart a kezébe először érintőkijelzős telefont, tényleg könnyű lehet, mivel pont passzol a kézbe és nem egy gagyi műanyag telefon.

2013. máj. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tényleg semmi különbség nincs. régen volt ennek jelentőssége, 3-4 éve. akkor még tényleg az iPhone-oknak az is egyik előnyük volt, hogy kényelmes rajtuk gépelni. mostanában viszont már az androidos telók is felzárkóztak, de ezt meg tudom erősíteni, hogy régebben egy Sony e Xperia X10i-m volt, és tényleg gyakran elgépeltem rajta.
2013. máj. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!