Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A T-Mobile "Módosul üzletszabá...

A T-Mobile "Módosul üzletszabályzatunk" miatt állandóan SMS küldözget. Miért? Ki az aki megnézi, hogy mi módosul minden hónapban? Vagy csak engem idegesít?

Figyelt kérdés

Le lehet erről iratkozni? Ha emiatt lenne valami, tudom, hogy rá tudná fogni a T, hogy küldtünk SMS értesítőt és én nem olvastam el... De mit tudok tenni? Havonta tanulmányozzam át az Üzletszabályzatot? Nonszensz....

Rohadtul idegesít már



2013. máj. 28. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ezeket reflex szerüen törlöm, ennél többet ezzel nem tudsz csinálni.
2013. máj. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én is törlöm. akinek havidíjas előfizetése van, azoknál lehet főként ilyen, hogy hó végén meglepődne, ha a számlán lesz egy új tétel, mert bevezettek valamit vagy átszervezték. kártyások nem nagyon lepődnek meg, főként én, aki alig telefonál, inkább csak netezik. változnak a tarifák valami miatt, nem fog földhözvágni.
2013. máj. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!