Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPHONE4-em van, pár napja nem...

IPHONE4-em van, pár napja nem működik a wifi csak ha a router körülbelül 3 méteres körzetében vagyok. Ha kijövök a kb 3 méteres körzetből elmegy a jel?

Figyelt kérdés
Hálózati visszaállítást már próbáltam az sem segített, tudtok valami tippet adni mi lehet a gond?

2013. máj. 28. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Indítsd újra a telót, ha az sem megy, restore, ha úgy sem, akkor az garis.

3g-nél 2 év után sorra adta meg magát a wifi, lehet itt is hasonló probléma lesz, akármilyen jó még a 4, attól függetlenül, nem mai telefon.

2013. máj. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a routert másik készülékkel is.
2013. máj. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megvolt a restore nem használt semmit :(
2013. máj. 28. 22:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg másik router-el is, ha az is eredménytelen, akkor vidd vissza gariba, ha még van rá, ha nincs, akkor érdemes egy szervizt megkeresni!
2013. máj. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Másik routernél is ugyanez a probléma, csak a közvetlen közelében működik :( Gari már nincs rajta sajnos.Mennyiért oldanák meg kb egy szervízben a problémát?
2013. máj. 29. 11:00
 6/6 Jozsevader válasza:
Add nekem, adok helyette egy jó iPod touch 2g iOS 4.2.1-el de jó WiFi vel
2013. jún. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!