Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung monte telefon az...

Samsung monte telefon az mennyire jó szerintetek?

Figyelt kérdés
boltban mennyiért kapható? és használtan?

2013. máj. 28. 13:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Öreg szar.
2013. máj. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
de miért? hisz érintőképernyős wifis nagy memoriája van élethűen kameráz miért szar? kell ennél jobb?
2013. máj. 28. 13:48
 3/14 anonim ***** válasza:

3 éves teló... nem androidos, buta, wifije sz*r állítólag.. rohadtul nem éri megvenni.


am itt van: [link]


ennyiért van galaxy mini 2 ami szarrá alázza.

2013. máj. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nekem monte-m volt, de egyáltalán nem volt sem buta, nem volt sz*r a wifije és maga a telefon sem volt sz*r. és ha nem androidos akkor sincs semmi gond vele. ha nem volt montéd akkor minek írod hogy sz*r?
2013. máj. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

mert anyámnak az van és néha szoktam nyomogatni? :D


azért van különbség egy androidos teló meg a monte között.

2013. máj. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

kinek mi a jó...

nem mindenkinek kell feltétlenül androidos teló, mert abból van a legtöbb! mihelyt lesz rá alkalmam, a jelenlegi (androidos) telómat lecserélem egy zárt rendszerű telefonra.

2013. máj. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A Monte = használd azokat az alkalmazásokat amivel kaptad.

Az Android testreszabható, egy használt ütött kopott Monte..Ne haragudj meg, de 4 számjegyű összeg.

2013. máj. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ha meg szoktad használni, akkor minek azt írod, hogy "állítólag"...
2013. máj. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

nehogy azt hidd, hogy csak gyári alkalmazásokat lehet rajta használni!

nekem volt rajta olyan alkalmazás is, amire haver vergődött, hogy az csak androidra lehet.. amikor megmutattam neki hogy az nekem is megy montén, akkor elhallgatott és utána nem is "vagánykodott"...

2013. máj. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
milyen alkalmazások? java? :D még a symbian rendszerre írt alkalmazások is minőségiebbek...másrészt...fix fókuszos kamera az mitől jó? :D 320x240es videófelvétel? :D ezért én nem adnék 23ezret...max 2300 Ft-ot...ennyi erővel már egy star2 is olcsóbb. olvass utánna, mennyien panaszkodnak rá, hogy hiába van wifi, olyan kevés a memóriája, hogy nincs olyan oldal, amit meg tud nyitni...:D
2013. máj. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!