Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S3, vagy HTC...

Samsung Galaxy S3, vagy HTC One x?

Figyelt kérdés
Tudom, mindegyik telefon másban jobb, de egyszerűen képtelen vagyok dönteni a két telefon között. Írjátok le, hogy melyiket választanátok és miért. Köszönöm előre is.

2013. máj. 28. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem az s3 a nyerő mert több funkció van benne (pl SmartStay) és én megbízhatóbbnak tartom,már volt egy csomó htc-m és mindegyik tönkrement. De végső sorban a design döntött szerintem az s3 sokkal jobban néz ki mint akármelyik más telefon.
2013. máj. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Konzol94 ***** válasza:

Haveromnak van egy htc one x+ telója, azt mertük össze az s3-mal mindenféle pontozò programmal. Az alapján mondhatom, hogy ahtc gyárilag túl lett húzva. A processzor olyan szinten fűtött egy stabilitás tesztnél hogy hatvan valahány fokig felment, közben az s3 max 40 fokosra melegedett. Természetesen több pontot kapott a HTC a nagyobb processzorra, de azt kell át gondolni hogy megéri-e az neked vagy sem hogy a melegedés miatt kisebb élettartamú mobilod Legyen.

Amúgy én amit hiányolok az s3bòl az a RAM. 1gigàt hirdetnek. 832MB az amit használni tud. A telefon elindulása után marad kb 300 amit tovább őrölnek a háttér alkalmazàsok. Ha te használsz Egy-két programot akkor marad 180MB ram. Nekem állandóan erre kell figyelnem hogy mikor fogy el a RAM és mikor lassul a telefon.

De ez az összes Android alapú telefon nagy problémája. Üdv: Konzol

2013. máj. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Eddig összességében még mindig a kettő között vagyok :)
2013. máj. 29. 13:03
 4/9 anonim válasza:
htc...galaxy tul nagy es a samsung szar
2013. jún. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyiksem...

Nexus 4 vagy Optimus G.

2013. jún. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 frosty002210 válasza:
5. Válszólónak igaza vam
2013. jún. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tudom. Én is szerelmes vagyok az optimus G-be jelenleg :) De sajnos nem tehetem meg hogy vegyek egyet újonnan. Ezért inkább ez a két telefon közül választok a használt piacon. Szeretnék dűlőre jutni végre...
2013. jún. 2. 21:07
 8/9 A kérdező kommentje:
Esetleg LG Optimus 4X HD-ről vélemény?
2013. jún. 3. 09:55
 9/9 |Orfeusz| ***** válasza:
a 4xHD papíron nagyon jó de használati véleményt nem sokan tudnak adni szerintem
2013. jún. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!