Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei y300 vagy Samsung ace...

Basshunter5000 kérdése:

Huawei y300 vagy Samsung ace 2? Melyiket vegyem?

Figyelt kérdés
Sony nem èrdekel. Maradjunk ennèl a kettőnèl.

2013. máj. 28. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
e kettő közül a huawei-t választanám
2013. máj. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Huawei!!
2013. máj. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Huawei!
2013. jún. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha egy árban lenne a kettő készülék én lehet a Samsungot választanám. Huawei y300-am van teljesen megvagyok vele elégedve.Egyáltalán nem veszem észre a minőségén hogy kínai.Volt már kínai táblagépem annak az érintőképernyőjének a széle mozgott ha megnyomtam.Ennél a készüléknél is hasonló hibára számítottam de teljesen korrekt a minősége.Én csak ajánlani tudom!
2013. jún. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sony nem tudom miért nem érdekel de a Sony elég jó telefonokat gyárt. vállalhatóbbak az alsó kategóriás készülékei(is) mint a Samsungnak.(Szerintem) Sokan fikázzák a Samsung készülékeit hogy galaxy s2 alatt nem szabad samsungot venni meg stb szerintem egy ace 2 már jó telefonnak számít és meg lehet venni mert nem rossz de tény hogy kidobott egy pár készüléket a samsung ami egy forintot nem ér. pl galaxy y. Sony xperia tipom volt elég korrekt készülék az árához képest csak nekem kicsi volt a kijelző azért váltam meg tőle és most huawei y300-am van. szerintem a sonyn is elgondolkozhatsz mondjuk nem tudom mi az oka amiért nem szeretnél sonyt. előző választ is én írtam.
2013. jún. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És az akkuja jó? Mert sokan mondják hogy nem bírja sokáig.
2013. jún. 6. 19:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó az akkuja. Mondjuk nem használom sokat de kb 24 óránként töltöm.Tipon viszont neteztem elég sokat mert akkor nem volt laptopom az 10-12 órát kibírt. szerintem intenzívebb használattal ez is kb annyit kibír.
2013. jún. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!