Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Néhány napos Lumia 620-am egy...

Néhány napos Lumia 620-am egy éjszaka alatt 100-ről 20-30%-ra merül, amikor feltöltöm üzemidőnek csak 9-12 órát ír ki. Ez normális jelenség?

Figyelt kérdés
2013. máj. 28. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
igen az aokos telefonok fél naptól max másfélnapig birják használattól függöen,föleg ha be van kapcsolva a neten való frissités, a wifi, a gps a stb stb. viszont meddig rakod töltöre?mert sokan leveszik 20perc után, de még én is másfél órára fent hagyom,mert az amit kiir az egy dolog. van hogy azt jelzi,feltöltött,lehuzom,(fél óra után) és utána 1 óra alatt 50%on van. ha több idöre rakom fel meg napokig birja.de mobilarena forumában eszesebb lenne feltenni ezt a kérdést sztem mert itt szakirányú komoly választ,és nem saccolgatást,szerintem nem igazán kapsz
2013. máj. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

meg azért, pár nap kell mig üzemben beáll az akkumulátor szóval iylenkor ez nem meglepő (ne hagyd rajta,remélem nem hagytad rajta fél napokra mert az azonnal elkezdi kinyirni az akksit, ezeket nem kell kisütni meg ilyesmi) pár napig töltsd olyan másfél órát ha lemerül és utána kiderül.

de mondom az a futó programoktól kezdve,vagy valami bekapcsolva van,ezer dologtól függ

2013. máj. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"remélem nem hagytad rajta fél napokra mert az azonnal elkezdi kinyirni az akksit"


Remélem ezt egy elektrotechnika tanárnak nem mondod majd.

A mai töltők ha az akku eléri a teljes töltöttséget, csepptöltésre váltanak, olvass utána. Nem nyírja ki az akkut.

2013. máj. 29. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem normális, valamilyen program futhat a háttérben. Nekem is Lumia 620-am van, normál használattal 2 napig bírja, egy éjszaka alatt repülő módban 2-3% megy le.


Nézd meg a háttérben futó programokat (beállítások-húzd balra a képet-háttérben futó feladatok) és tiltsd le azt ami nem kell. Ha ez sem segít akkor várj még egy pár napot, hátha idő kell annak hogy "beálljon" az akku idő, ha ez sem segít akkor egyértelműen szerviz.

2013. máj. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem 4 napig bírja az aksi, igaz nincs rajta bekapcsolva a wifi, mert itthon nincs meg minek, mobilinternetet használok a laptophoz. Így nincsenek háttérben futó programok sem. Telefonálásra használom, úgy általában, néha fényképezek, meg bent a melóhelyen szoktam netezni rajta és így bír ki 4 napot.
2013. máj. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 meszike91 ***** válasza:

Nekem is lumia620-am van de én ilyent nem tapasztaltam.

Intenzív használat mellett 1 napig azért bírja.

Használat nélkül akár 4 napig is bírná.

Szerintem kapcsolj ki néhány háttérben futó alkalmazást hátha jobb lesz.

2013. jún. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!