Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a velemenyetek az XPERIA...

Mi a velemenyetek az XPERIA Z-rol?

Figyelt kérdés

Jo cucc lett szerintetek?:D ahogy elneztem a videokat hat nemsemmi a telefon.es szerintem sokkal jobban megeri mint az samsungok s termekei.

van akinek mar van es batran meri ajanlani?:D

koszi a valaszokat.:D


2013. máj. 29. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:

ha ideadnának 210.000 ft-ot (hogy egy iphone5 ára legyen), én ebből a pénzből hülye lennék almát venni.


Samsung termékei sose vonzottak, egyedül még a Galaxi Ace termékcsalád volt egy kedvenc nálam, de annak a teljesítménye elég gyenge mára már. (ekkor kedveltem meg a Motorola Defy családot is).


Ha már motorola, annak sincs rossz terméke, (X Phone), de én is inkább Sony-t vennék (ebből az pénzből Z-t természetesen mert még maradna is bőven :D )

2013. máj. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez igy van, nekem is ez a velemenyem.:D en tavaj akartam nagyon galaxy acet csak mindenki lebeszelt rola hogy gyenge....:) de enis nagyon nagy SONY rajongo vagyok, egyszeruen imadom a termekeit.:)
2013. máj. 29. 12:10
 3/5 anonim válasza:

Xperia Z... Mindenkit megszédít az hogy vízálló meg hogy a "A SONY LEGJOBB OKOSTELEFONJA" Pedig egy gagyi minőségű termék (meg kell nézni élőben én is azt hittem hogy nagyaon jó) Az illesztési hézagok nagyok az oldalán a gomb lötyög összevissza ,ezek persze megbocsátható bűnök,de szerintem jogosan mondom hogy egy Csúcsmodellhez jóval magasabb minőségi elvárásokat támaszt az ember mint egy olcsóbb telefonhoz.


Az Opercáiós rendszer : Android...Szerintem ezzel mindent elárultam...


Egy kalap sz*r ,kútba dobált pénz ,fel kéne függeszteni a fejlesztését,abszolút nincs értelme ,ezt a google-nek is be kéne látni,kijavítanak egy hibát ,büszkék magukra "milyen jó kijavítottuk" kiadják az új frissítést a szerencsétlen felhasználó meg tépi haját ,mert bár a régi hiba eltűnt,előjött 5 másik ,és ez így van összes frissítésnél, Kijött a Jelly Bean ami még félkésznek se mondható annyira sok hiba van benne...ennyit az Androidról...


És most mondhattok bármit az Android OP. rendszer minden telefon elront,A csúcskategóriás telefonok is használhatatlanok az Android miatt...


Nem vagyok Alma párti de a két op rendszert össze se lehet hasonlítani Sokkal de sokkal jobban gondolkodnak,terveznek,és gyártanak az almáék,ezt mindenkinek BE KELL LÁTNI!


Ennek ellenére nem vennék Almát a túlzó ár Miatt 200.000ft környéke a legújabb...

Inkább a Windows rendszerű mobilok felé fordulnék és ha már mindenképp csúcsmodell akkor Lumia 920!



Egy elkeseredett és csalódott, Volt SONY rajongó...

2013. máj. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
huu hat koszonom a valaszodat elhiszem hogy volt mar tapasztalatod ezek utan amiket leirtal.:/
2013. máj. 30. 21:28
 5/5 anonim ***** válasza:

iOS még nem volt a kezemben, csak android, windows phone, meg simbian.


Egyértelmű hogy a nokia megvalósítása a leggyérebb, de számomra a windows phone is egy rakat szemét.


Az androidnak is vannak hibái, iOS-t szívesen kipróbálnám, de az android olyan "otthonos" nekem. Az biztos, hogy többet nem veszek windows phone-t, pedig annyira megörültem, hogy elterjed meg minden, de ugyanaz lesz a sorsa, mint a windows8-nak.

2013. máj. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!