Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Samsung Galaxy Minim....

Van egy Samsung Galaxy Minim. A Sony Xperia U nagyon tetszik, ezért kinéztem magamnak egyet, pénzzel nincs gond. Mi a véleményetek, érdemes lenne átállnom a Sonyra? Megvegyem? Memóriakártyámról át tudom másolni az appokat gépen rá

Figyelt kérdés
Indokoljátok légyszi hogy igen, ill. miért nem ;) Előre is köszönöm
2013. máj. 25. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
72%
Akkor vedd meg HA! elég neked a 4GB tárhely mert NEM lehet bővíteni az Xperia U-t. HA NEM elég akkor mindenképp másik telót ajánlok pl: igaz kicsit drágább Samsung Galaxy S Andvance. Baromi jó teló.
2013. máj. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem U van, a 4Gb a telefon belső tárhelye, de van még 1,5Gb, tehát 5,5Gb-tal gazdálkodhatsz. Csak felhő tárakkal lehet bővíteni, online. Visz mindent, ICSvel is remekül megy. Csak ajánlani tudom, 8 hónapja imádom. Szerintem nincs akadálya, hogy átmásold.
2013. máj. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!