Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri 30 ezerért Iphone...

Megéri 30 ezerért Iphone 3GS-t venni vagy spóroljak másra? (nem divat Iphoneos vagyok életembe Sony Ericssonos voltam de az Android nem szimpi számomra)

Figyelt kérdés

2013. máj. 29. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
milyen 3GS? hány gigás, milyen szoftver van rajta, milyen függő, milyen állapotú stb. szerintem spórolj iPhone 4-re legalább. hozzáraksz még kb 20-25ezret, és jó esetben máris tudsz egyet venni.
2013. máj. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
11%
4-nek sokkal jobb a kijelzője, de egy 3GS is sokkal jobb felhasználói élményt nyújt mint egy mai androidos felsőközépkategóriás gagyi műanyag szutyi
2013. máj. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A 3gs-t nem fogod tudni sokáig használni, szerintem az IOS7-el meg fog szűnni a szoftveres támogatottsága. Ez azért fontos, mert az új progik nagy része, ugyan elfut még a 3gs-en is, de IOS verziószámot igényel, vagyis egy ideig még menni fognak, de max 1 évet adok neki. A 3g-vel is ez a gáz, arra a 4.2.1 volt az utcsó szoftver és az a program, ami nagyobb verziószámot igényel, már nem fut el rajta, érdemes átgondolni. Kicsit spórolsz és veszel egy 4et!
2013. máj. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!