Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoktatok online rendelni? HA...

Szoktatok online rendelni? HA IGEN HONNAN?

Figyelt kérdés
Én is szeretnék de valami olyasmi oldalról ami magyar mert külföldit nem igazán értem hogyan kell:) OLyan kéne ahol nagyon szép ruhák vannak:) (pl: forever21,topshop)

2013. ápr. 20. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
én eddig csak vateráról rendeltem. Amikor régebben myspace-em is volt, ott is vettem egy nyakláncot. A csajszi elküldte, tehát nem volt semmi probléma. A barátaim pedig a facebookról veszik (vagy cserélik) a ruháikat; eddig úgy vettük észre, hogy vaterán több a csalás. De amúgy van még a bonprix.hu, nem tudom, hogy stílusod-e az a ruharengeteg, ami fenn van (nekem annyira nem tetszenek :D)
2013. ápr. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mo-n nem rendelek ruhát online mert bp-i vagyok, és simán elmegyek megvenni ami kell.

szal csak külföldről rendelek, jellemzően anglia és usa

ebay, amazon, ezeken mind vannak boltok, és jellemzően olcsóbb minden még szállítással is mintha itthon venném meg nem beszélve azokról amiket itthon nem is lehet kapni

2013. ápr. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egyszer ebay-ról rendeltem egy táskát, meg egy gyűrűt. Igaz hogy angol, és kell hozzá egy kis angol tudás (vagy fordító), de mindkét eladó tök rendes volt. A fizetés kártyáról ment, PayPalon keresztül, és gondolom csak akkor kapta meg az összeget az eladó, amikor én megkaptam az árut. Vagy nem tudom. A lényeg, hogy megérkezett a táska meg a gyűrű is, az eladók nagyon kedvesek és rendesek voltak.
2013. ápr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
aprod.hu-n szoktam kifogni jó cuccokat, nemrég egy Sugarbird rucit vadásztam le itt, féláron.
2013. máj. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!