Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia S árában jobb telefon?

Xperia S árában jobb telefon?

Figyelt kérdés
2013. máj. 29. 20:37
 1/7 dirtboy ***** válasza:
4x HD
2013. máj. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De azon jobban lagolnak a játékok :(
2013. máj. 29. 20:40
 3/7 |Orfeusz| ***** válasza:
És ezt mégis honnan vetted? Miért laggolnának jobban? A 4xHD 4 magos processzorral és hozzájáró grafikus chippel van felszerelve, nem valószínű hogy lagg lenne rajta.
2013. máj. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 dirtboy ***** válasza:
hát jól van ha te ilyen penge vagy telók terén akkor már csak azt nem tudom hogy minek tettél fel itt kérdést.
2013. máj. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Papíron tényleg erősebb a tegra, gyakorlatban egy rakat kaka.


2 hónapig volt 4x-em, 3 hónapig HOX, mindkettő akadt, merült.. Nem az igazi. (Egyik sem volt hibás)

2013. máj. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Inkább az nem ért a telefonokhoz aki azt mondja, hogy a 4xHD jobb mind az Xperia S... Most leírhatnám hogy miért, de inkább itt egy példa:" http://www.youtube.com/watch?v=cTNipkdKd5E vs " http://www.youtube.com/watch?v=w5ynx3jF2G0
2013. máj. 29. 21:50
 7/7 dirtboy ***** válasza:

ja szebben fut az xperián de igazából kitudja miféle rendszer az a videón,gondolok itt arra hogy ma már minden android telót szana szét rootolnak.


xperia s hátránya kisebb kijelző meg fakóbb kijelző,ezek miatt én játékra nem venném meg.

havernak xperia s van nekem meg olyan telóm amiben IPS plusz kijelző van és hát kevés fénynél nagyon jól látszik hogy mennyivel szarabb a sima tft lcd,a fehér már már sárgás volt mellette, meg az egész színvilág gyenge volt,a feketéről meg ne is beszéljük,lehet hogy jól fut rajta a játék de ez azért elvesz az élményből,na meg egy ilyen komolyabb játék már szépen fel is melegíti,múltkor csak lézeres játékkal játszottam de már szépen fel melegedett attól is.

2013. máj. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!