Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A belső memória mitől telik meg?

A belső memória mitől telik meg?

Figyelt kérdés
Mi az ami sokat foglal benne? Nekem csak pár app-om van, de azt írja ki, hogy megtelt a memóriám.
2013. máj. 29. 20:49
 1/5 anonim válasza:

valószínűleg az a baj, hogy alapból kevés a telefonod belső memóriája. Milyen telefonod van, és mit telepítettél?

Amúgy ha kevés a helyed, tedd át memóriakártyára. kicsit lassabban kezeli, de a belső memória felszabadul :)

2013. máj. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

igy van, szar a telód, jól mondja az első, mert biztos egy szakavatott zseni :D


am azért telik meg, mert a programok oda gyüjtik a kis átmeneti adataikat (fényképek előnézeti képei, csetelések adatai, minden)....keresss ilyen egy kattintásos cache cleanereket és azzal ki lehet törölni egy csomo mindent...


nekem pl a 1megabájtos dolphin mini böngésző foglalt 13 megát a szemetelésével

2013. máj. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az okost leírták. Megoldások lehetnek, ha Androidos telóról van szó: Link2SD és/vagy főzött ROM telepítése
2013. máj. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) A mobilom samsung galaxy mini. A link 2 SD-t próbáltam, de nem tudja áthejezni a fájlokat:/
2013. máj. 30. 21:30
 5/5 anonim ***** válasza:
A próba azt jelenti h feltetted az appot v. feltetted az appot, rootoltad a telefont és létrehoztál egy ext2-es partíciót a memóriakártyán?
2013. máj. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!