Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S4 kontra Note...

Kriszet kérdése:

Samsung Galaxy S4 kontra Note II. kicsit mélyebb tudás program szinten?

Figyelt kérdés
A kérdésem nem a szokásos "te melyiket választanád", hanem a belső tudásra gondolok. Elolvastam egy csomó tesztet, véleményt mindkét telefonról, de abban csak a szokásos dolgokat ismertetik, amit bárhonnan meg lehet tudni. Felbontás, memória, teszt pontok, az unalomig ez van minden oldalon. Én arra vagyok kíváncsi, hogy a belső okosságok, jól használható dolgok, hogy oszlanak meg a telefonokban. Gondolok arra, hogy az S4 tud egyszerre két kamerával (első+hátsó) fotózni és így rá lehet kerülni a fotóra, ha egyedül vagy akkor is. Tud-e kamera nézetet váltani mindkettő (hogy az elsővel fotózol), mint például az LG L9-e? Van-e állítható betűméret mindkettőben? Tudom, hogy a Note II főleg azoknak a segítője, akik terveznek, kézzel szeretnek megvalósítani dolgokat, ezért a toll nyilván oda teszi a pontot, de nem erről van szó konkrétan. Én inkább a fenti apróságokra szeretnék rákeresni, amik kényelmi dolgok, de nagyon értékelhetőek. Ezekről miért nem írnak egy tesztben sem? Animált fotó készítés, többféle érintésre állítható képernyő....stb. Van, amit megemlítenek máshol (véletlenül), de igazából egy ilyen árú készüléknél biztosan fontos, hogy mit tud még? Hiper és szuper meg gyors, meg minden, de a használat közben sokszor felmerül az emberben, hogy aszta, de jó lenne, ha ezt is tudná! Kérlek, ha ilyen készüléked van (valamelyik), ezekre az "elvesző" infókra lennék kíváncsi. Láttam egy bemutató filmet a Note II-ről, ott épp ezeket a "jópofa dolgokat" mutatták meg. Sajna nem mindet és az S4-ről még ilyet sem találtam. Segítenétek?
2013. máj. 30. 11:05
 1/1 anonim válasza:

AZ s4 jobb, en varnek a Note3 ra, nekem eddig csak a fullHd hianya zavart a note2 ben, de remelem ezt a dolgot javitjak a Note 3 ban es akkor szamomra tokeletes lenne handsfreevel vagy bluetooth fulessel, internetezni nagy elmeny

es hatha a note3 merete nem no csak a felbontasa

2013. máj. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!