Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blackberry telefonról akad...

Blackberry telefonról akad pár kérdés, aki ért hozzá benézne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem vagyok üzletember, egyszerű telefon felhasználó vagyok, aki nagyon sokat ír SMS-t, és e-Mail-t, üzeneteket. Xperia U-m van jelenleg, amit én egyszerűen megelégeltem, mert érintőképernyőn én NEM tudok normálisan írni (Igen kellett 3-4hónap mire rá jöjjek)

Querty billentyűs mivolta miatt kinéztem a Blackberry 9300, 9700 (kölcson volt 1napig egyszer, nagyon jól tudtam írni rajta, nekem kézre állt (az már más kérdés miért nem azt vettem Sony helyet.. ))

Pár kérdésem akadna: BIS, ha az nincs regisztrálva nem tudom alapdolgora használni a telefont?

Révén, hogy én csak telefonálok, és üzenetezek (SMS, VIBER, Facebookon üzenet), semmi játék meg ilyenek, erre vígan tudom használni?


Azért kérdezem, mert annyi ellentéses dolgot olvastam, hogy én már össze vagyok zavarodba a BIS, BES, meg minden ilyen dologgal kapcsolatban.


Köszöntem.



2013. máj. 30. 11:35
 1/2 anonim válasza:
Szia ! Nekem egy Blackberry Bold 9900 van én úgy tudom,hogy az általad kiszemelt telefonokat újonnan( T-mobile,Vodafone, Telenor ) nem lehet már kapni. Curve és a Bold szériából tudsz még választani. A BIS rendszer az az üzletembereknek emailezéshez kell tudsz mindent csinálni rajta de mivel nem android hanem blackberry rendszere van nem kínálkozik annyi program rá de nekem bejött én szeretem.
2013. jún. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Nkem kézalól is tökéletes lenne a telefon, nem feltétlen szükséges nekem új. De azért a szolgáltatóknál is szétnézek!

Szóval ha a BIS nincs regisztrálva (nem vagyok előfizetve rá) akkor is megy a Viber, WhatsApp mobilinterneten?

2013. jún. 1. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!