Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy giom van, es...

Samsung galaxy giom van, es elfelejtettem a feloldomintamat. Van gmailem es tudom is es a jelszot is tudom biztosra, de megsem enged be. Miert?

Figyelt kérdés
ehhez kell wifi? es ha igen akkor a telefonom megkapja magatol??? mert meg annyit sem tudok csinalni, hogy bekapcsoljam a wifit. es nem akarok hard reset-et alkalmazni, mert megakarom tartani a dolgaimat. most mit csinaljak ????

2013. máj. 30. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
mást nem tudsz csinálni. net kell hozzá. legközelebb ne állítsd be, vagy ne felejtsd el.
2013. máj. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%
Járd el az eső táncot. Közben ugrálj a telefonodon. Állítólag beválik... ha mégsem akkor próbáld a factory resetet.
2013. máj. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de hogyha wifi kozelbe vagyok akkor a telefonom magatol kapcsolodni fog ra??? es amugy mi az a factory reset??
2013. máj. 30. 13:42
 4/8 anonim ***** válasza:

Factory reset a rendes neve annak amit te hard resetnek hívsz.

Ha be van kapcsolva a wifi akkor kapcsolódni fog. Ha nincs akkor marad az indián tánc.

2013. máj. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
deha ugy van lezarva hogya wifi nincs bekapcsolva akkor mitevok legyunk??? engem is erdekel pont ma jartam enis igy
2013. máj. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondom. Eső tánc vagy factory reset (minden adatod el fog veszni)
2013. máj. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nekem is volt ilyen:/ el kell vinni telefonos boltba..
2013. júl. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Phon6 válasza:
2013. okt. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!