Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használt Iphone 4 vag Új...

Használt Iphone 4 vag Új androidos telót vegyek?

Figyelt kérdés

Az androiddal megszívtam, mindig befagy, megakad, leáll.

Azt mondják a haverjaim(nekik van Iphonejuk) hogy nekik még egyszer nem állt meg, nem fagyott be.

Most gondolkozok az Iphoneon.

De nem tudom, mert használtan? :S

Lehelet a mostani telóm a szar, de kitudja... Azut mondják IOS zárt rendszer, és nem fog beakadni.

De használt Iphone 4 nem annyira jó nem? Akkor már inkább újjat nem?


Igazuk van? Tényleg nem fog beakadni?



2013. máj. 30. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Hardverileg jó az Iphone,nem fagy le,visz minden játékot,gyönyörű képeket csinál. De viszont nem lehet vele küldeni fájlokat stb. ami azért elég idegesítő tud lenni.

Ha viszont androidos telót akarsz akkor arra figyelj,hogy minimum 1GB ram és 2 magos legyen,ha nem akarod ,hogy lefagyjon vagy megálljon játék közben.

2013. máj. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én az iphone -t venném a helyedben. És attól mert használt, még lehet nagyon jó vételeket kifogni.
2013. máj. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!