Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Xperia S-nek mennyire jó a...

Az Xperia S-nek mennyire jó a kijelzője (fényerő, színek, érintőképernyő)?

Figyelt kérdés
Főleg játékra venném, de ha tudtok jobbat ebben az árban akkor azt írjátok meg plz :)
2013. máj. 30. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Ebben az árban ez a legjobb telefon. Másik HD kijelzős telefont ennyiért nem lehet kapni.

Amúgy szerintem szép kijelzője van. Havernak Xperia S-e van. Ahhoz képest, hogy mezei TFT, nemrossz. Az Xperia Z-nek sokkal rosszabb ahhoz képest.

2013. máj. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fényereje jó, ráadásul root után még lehet rajta növelni, színei Bravia Engine mellett gyönyörűek, a nélkül kicsit fakó tud lenni, de vállalható. Az érintője nem lett annyira jó, vagy legalábbis a rajta levő fólia ront a dolgon. De míg nem FPS-re használod, addig nem fog nagy gondot okozni.
2013. máj. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát NOVA és modern combat lenne a fő amivel játszanék :/
2013. máj. 30. 19:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Az szaggatás nélkül megy rajta. Haverom szerint csak az érintőgomboknak rosszabb fóliával a tapintása. Viszont ő játszik szinte naponta rajta, és nem panaszkodott, és a fólia még mindig rajta van.
2013. máj. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én meg mint SL tulaj mondtam. Az alsó gombokat érzékenyebben érinti a fólia, de a kijelző is tud ám furcsán viselkedni, ha kedve szottyan.Bár ez ritka, azért jó tudni.
2013. máj. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de akkor mégis mit vegyek? :D
2013. máj. 30. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!