Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ma érkezett meg a 64GB-s...

Ma érkezett meg a 64GB-s Sandisk SDXC memóriakártyám? A többi lent.

Figyelt kérdés
A telefonom felismeri, de, ha a gépbe dugom kártyaolvasóval és úgy próbálom használni, akkor azt írja ki, hogy formázzam, eddig oké, formáztam és csak 1 gb vagy mb helyet észlelt belőle. Miért nem ismeri fel? Vagy az SDXC kártyák mind ilynenek?
2013. máj. 30. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Valszeg a kártya olvasó nem szereti a sdxc -t, gondlom csak hc ig támogat. Rakd be a telóba, és azt kösd a gépre.
2013. máj. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jaa, értem, köszi. Akkor az lehet a gond, mert elég régi már a kártyaolvasóm. :)

Azt hittem, hogy a kártyával van gond.

Az a baj a telefonos áthúzogatással, hogy nem ismeri fel pendrive ként a gép, mert kivették a szoftverből ha jól tudom.

2013. máj. 30. 17:22
 3/5 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam 1 kínai pendrive szerű kártyaolvasóval is. Azzal jó, viszont az az érdekes, hogy a telefonom 59gb-t lát a 64es kártyából. Viszont a PC-m 62gb-t. Ez attól is lehet, hogy a telefon csak 59gb-is tudja felismerni? Amúgy Note 2-m van.
2013. máj. 30. 17:28
 4/5 anonim ***** válasza:
A 2 rendszer másképp írja a méretet. Asszem a win byte -ban számol, a linux (vagyis android) meg bit ben. Ha pl. rmásolsz egy 3.0megabyte -os zenét, akkor telefon kevesebbnek fogja látni. Pedig nem kisebb, csak más a váltószám.
2013. máj. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. köszi. :D
2013. máj. 30. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!