Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy rakok fel feliratos...

Hogy rakok fel feliratos filmet telefonra?

Figyelt kérdés
Meg van a felirat és meg van a film is, Galaxy S III-am van...:)

2013. máj. 30. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem Note 2-m van. Sokban nem különböznek.

De a feliratos filmeknél nálam csak annyit kell csinálni, hogy 1 mappában legyen a felirat és a film is és ugyanaz legyen a nevük, és automatikusan játssza a gyári videólejátszó.

2013. máj. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rárakod a filmet és az ugyanolyan nevű feliratot a telefonra (és legyenek is egy mappában), ezután szedd le az MX Player-t (lehet a gyári is vinné, de MX Player az igazi) és magától hozzárakja.
2013. máj. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szóóval ugyanaz a 2 szinte.. :D

A gyári is ugyanazt megtudja csinálni. Amúgy szerintem a Samsung gyári lejátszója az, ami nagyonsok formátumot ismer és ez az a videólejátszó, amit simán lehet használni úgy, ahogy van, mert próbáltam én is az MX-et, de utána visszaváltottam a gyárira valamiért.

2013. máj. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!