Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont választanátok?...

98inter98 kérdése:

Melyik telefont választanátok? Samsung galaxy s3 vagy Iphone 4s?

Figyelt kérdés
Ballagási pénzemből venném és igazából nem nagyon tudok dönteni egy haverom 85 ezerbe kitudja hozni bontatlanul... Galaxy s3-ról illetve Iphone 4s-ről kérnék egy kis véleményt?! Ti melyik mellett döntenétek és miért?

2013. máj. 30. 19:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Milliószr leírt a már részetesen, de hidd el akármot mondanak az android fanboyok, az iPhone 4S ezerszer jobb. Minőség és felhasználói élmény, ez a kulcsszó. Fogd egyszer kezedbe, egyből érzed hogy a sasjng egy gagyi műanyag eszetlenül nagy tepsi.
2013. máj. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi! már volt kezembe mindkettő de még se egyszerű döntés!..
2013. máj. 30. 19:46
 3/15 dirtboy ***** válasza:

egyik sem,inkább lg optimus g

-tartalmazza az iphoneok anyag minőségét

-nagyon gyors,nem akad,nem fagy hiába android

-kijelző típusa kicsivel jobb mint ami a 4s ben van

-sokkal nagyobb kijelző mint az iphone 4s ben ami szerintem nagyon fontos hiszen mindent a kijelzőn látsz amit a telón csinálsz.

net,videó nézés,játék mind mind sokkal jobb nagy kijelzőn.

2013. máj. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
24%
Az iPhone túl van árazva tudásához képest. Én S3-at vennék.
2013. máj. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De ezt mondtam hogy az ár mindegy mert ugyan olyan árba ki tudják nekem hozni..
2013. máj. 30. 20:27
 6/15 anonim ***** válasza:
s 3 ,ha az árt nem nézzük akkor is mérföldekkel jobb,haveromnak volt mind a kettő,S III-al jobban meg van elégedve,most is az van neki...
2013. máj. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én a 4s-t venném, nem szeretem az androidot.
2013. máj. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
4S, Apple minőség
2013. máj. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2013. máj. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

1. s3 is túl van árazva...

2. senki nem mondta, hogy óriáskijelzőre van szüksége a kérdezőnek, feltehetőleg nincs baj a szemével.

3. nem ártana, ha valaki azokat a "mérföldköveket" megnevesítené, mert elég gyenge indoklás.

szóval szerintem iPhone.

majd ha valaki mond olyan dolgot, amit HÉTKÖZNAPI, ALAPVETŐ használatban jobb az iPhone funkcióinál, akkor esetleg lehet beszélni az s3-ról.

2013. máj. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!