Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti melyiket választanátok?...

Ti melyiket választanátok? Samsung Galaxy S4 vagy Sony XPeria Z?

Figyelt kérdés
Miért? Melyiket? Tapasztalatokat várok, üzemidő, képességek, software, hardware, dizájn, kezelhetőség, összeszerelési minőség stb.

2013. máj. 17. 20:28
 1/8 anonim válasza:

[link]


Nézd meg ezt az összehasonlítást!Magyar menü nincs az s4en! Én a Sony-t választanám!

2013. máj. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Osynho ***** válasza:
Htc One-t ezek helyett.
2013. máj. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ezek közül a z
2013. máj. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha mar premium kategorias telefonon gondolkodsz akko valassz egy olyat ameik premium anyagokbol keszult ne muanyagbol mint a samsung. Eggyertelmuen Xperia Z (nem fogod megbanni elhiheted nekem az van)
2013. máj. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

ezek a galaxyk túl vannak árazva.

a sony minőségi telefonokat gyárt, nekem is az van.

2013. máj. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
S4 1 válaszoló magyar menűs volt sony xperia z m képernyője a s4 hez képes szürke alig van szine.
2013. máj. 24. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Xperia Z
2013. jún. 3. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Van magyar nyelvű menü az s4-en, hardware-ileg jobb a s4, előny vagy hatrány a Z-vel szemben a leszedhető hátlap, mondjuk szerintem előny már csak abból kiindulva hogy volt egy készülékem ami nem volt szétszedhető és dobhattam ki egy kisebb hiba miatt. Gyakorlatilag az S4 mindenben jobb feltéve hogy egymás mellé teszed a 2őt és nem csak vaktában szidod az egyiket. Bár szivem szerint Z-t vettem volna mert külsőre jobban néz ki, de nem hiszem hogy egy ilyen kategórás készüléket az ember a kinézete alapján vásárol.
2013. júl. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!