Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Ascend Y300 témában...

Huawei Ascend Y300 témában hogy tudom ezt megcsinálni?

Figyelt kérdés
Van a kezdőlapján ugye egy androidos téma, és bal oldalon van az időjárás, az idő és alatta kettő profil. Az egyiket rosszra állítottam be, és nem tudom hogy kell kicserélni. Valaki esetleg tud ebben segíteni?:/
2013. máj. 30. 21:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Koppints az idôjárás widget jobb alsó sarkára, akkor bejön a beállítások és ott lehet módosítani.
2013. máj. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Este szórakoztam vele, már megtaláltam, köszi! :) És a hangot a Facebook értesítéseknél csak úgy tudom levenni, ha lehalkítom az egész telefont?
2013. máj. 31. 19:42
 3/11 anonim ***** válasza:
Azt sajnos nem tudom, nem szoktam telón facebookozni.
2013. máj. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm szépen :) Még csak pár napja kaptam, úgyhogy remélem belerázódok valahogy! :D
2013. jún. 1. 11:05
 5/11 peti831214 ***** válasza:
Csak egy tanácsot adnék! Cseréld le a gyári launchert valami gyorsabb és átláthatóbbra! Nekem a Nova van fenn már régóta a telefonjaimon és nagyon jó! Magyar, testre szabható, átlátható és gyorsabb minden gyári launchernél! De van még pár egészen jó launcher! Apexet is dícsérik! Szal ha eleged van a gyári launcher kesze kuszaságából akkor cseréld le gyorsan! :)
2013. jún. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de ebből semmit nem értek :D
2013. jún. 2. 21:13
 7/11 anonim ***** válasza:

Kérdezô: Nem is baj ha nem értesz az ilyenekhez, peti csak tanácsot adott nem muszály elfogadni, sztem neked jól van a teló úgy ahogy van és kész.

A launcher a telefon témáját, a rendszer kinézetét és kezelhetôségét változtatja, sztem neked nincs szükséged ilyesmire.

2013. jún. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 peti831214 ***** válasza:
Én a tanácsot azért adtam, mert egy átláthatóbb launcherrel könnyebben bele tanulnál a telefonba! És az meg nem tanács előttem szóló,h "jó neked a gyári, szenvedj csak vele"!!! Szal erről ennyit!
2013. jún. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nos, fogalmam nincs, miről van szó, de szerintem nekem jó ez így ahogy van! :D
2013. jún. 4. 21:48
 10/11 anonim ***** válasza:

#8: Nalátod.

Én nem tanácsoltam semmit csak leírtam a véleményem, másrészt meg ha valakinek jó a gyári launcher nem kell mindenáron mást ráerôltetni, (én is gyárit használok) és hogyha neki jó így a teló haszálja így, sztem jobb a gyárin tanulni a dolgokat de ez csak az én véleményem.

2013. jún. 5. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!