Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Ascend Y300 témában...

Huawei Ascend Y300 témában hogy tudom ezt megcsinálni?

Figyelt kérdés
Van a kezdőlapján ugye egy androidos téma, és bal oldalon van az időjárás, az idő és alatta kettő profil. Az egyiket rosszra állítottam be, és nem tudom hogy kell kicserélni. Valaki esetleg tud ebben segíteni?:/
2013. máj. 30. 21:57
1 2
 11/11 anonim válasza:
Szerintem is hagy a gyárit, mármint a telón és azon ügyködj, bár mindenki el tudja dönteni melyiket szeretné. De, hogy a gyári ebben a telóban kesze-kusza lenne az túlzás. Kipróbáltam én is többet is, de mindig visszatértem a gyárihoz. Pont amiatt, mert sallangmentes, nincs benne több állítási lehetőség, mint amire szükség van, vagy amit érdemes lenne állítgatni... szóval nekem tökéletes. hát, ha egy kis rendet tesz az ember az asztalokon, mappákba rendszerezi a cuccait semmi gond vele. MAx kiegészítőként fent van a gyári mellett a 2ndHOME Launcher, ami arra nagyon jó, hogy bármelyik alkalmazás alól elő lehet húzni anélkül, hogy akár egyikből is ki kellene lépni. Az is az egyszerűbb és nem tolakodó, kézhez álló, frappáns kis alkalmazások közé tartozik. ..és együtt a kettő tök jól megférnek.
2013. szept. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!