Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy a büdös ***-ba karcalódot...

Hogy a büdös ***-ba karcalódott össze az iPhone 5 kijelzője?

Figyelt kérdés
Elvileg gorilla glass, teszteken külccsal se tudják összekarcolni, én meg 2 hete van meg, végig zárt bőr tokba hordom, a kezemen kívül semmi nem ért még hozzá, mésis van már rajt egy pici karc... Ráadásul reflektorral rávilágitva mikroszkópukus porszemek is kezdenek megjelenni a kijelző alatt. Nem úgy van hogy össze van ragasztva hogy ne mehessen bele a por??

2013. máj. 31. 12:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Az összes ilyen teszt kamu :D A Gorilla glass 2 már ellenállóbb vmennyivel, de azt is ugyanúgy meg lehet karcolni. Az csak a tesztekben van, h késsel meg mittomén mivel karcolgatják, és semmi baja. A valóság más...
2013. máj. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
Mondd hogy nem pasi vagy... Kiábrándító, ahogy az új kis telefonkád karca miatt hisztizel :S
2013. máj. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
2-enek én is hisztiznék,,nem olcsó telók ezek.
2013. máj. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
6%
3-as : Neee! Mondd hogy Te nem! Egy karctól még épp ugyanúgy használható! És ne mondd, hogy ezért adsz ki rá ennyi pénzt, mert karcálló!
2013. máj. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Miért nem veszel rá fóliát, ha nincs alapból rajta? Az én Xperia solámnak is az egyik sarkánál karcos, de az csak a kijelzővédő fólia, és én sem tudom, hogy került oda, a lényeg, hogy védve van. Nagyon olcsón lehet ilyeneket már kapni, pár ezer Ft-ért is, az enyémen alapból is volt egy.
2013. máj. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
iPhone 5 mi így szeretünk! :DxD
2013. máj. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

pedig hisztizek, mivel azt szeretném hogy legalább egy évig hibétlan állapot legyen, és azért nem raktam rá fóliát mert elvileg karcolhatatlan, és vigyáztam is rá, még zsebre se raktam full tok nélkül, folgolmam sincs hogy mi karcolhatta meg...

ha már ennyibe kerül legyen tökéletes

2013. máj. 31. 13:56
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Fogkrémmel eltávolítható!
2013. máj. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Wadmalac ***** válasza:
9%

Van egy másfél éves X8-am. 2 db karc van rajta. Gorilla glassról még csak nem is hallott. :) És mellesleg ingyen adták az előfizetéshez.


Egyébként próbálj megkarcolni egy HTC-t. Hát az kemény munka. Haverom "enyhén" ittas állapotban kés hegyével püfölte a kijelzőt, semmi nyom. :D


Amúgy pechje mindenkinek lehet. Telefontokba bekeveredik valami üvegmorzsa az utcai porból és tokba dugás közben máris húzza a karcot. Kivédhetetlen.

Garanciális reklamációra semmiképpen sem alap. Sajnos.

2013. máj. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
lehet hogy jobban jártam volna ha nem vigyázokrá csak simán zsebraba.szom
2013. máj. 31. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!