Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Régen milyen volt megjelenni...

Régen milyen volt megjelenni egy Iphonenal? És ma?

Figyelt kérdés

Azt mondja haverom ma már annyi embernek van, megveszik részeletre...

Azt mondja pár éve még lehet annak számított, még kevés ember engedhette meg magának.

De ma...

már tényleg nem olyan egy Iphonenal megjelenni mint égen?



2013. máj. 31. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nem.. régen tényleg ritkaság volt, meg újnak számított. Ma már átment divattelefonba, a kis óvodások is azt kérnek karácsonyra.. van belőle annyi mint a fene
2013. máj. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igazából nekem semmilyen. Örültem a fejemnek hogy végre piacra dobtak egy értelmes és használható mobil eszközt, azóta csak egyszer váltottam egy 3GS-re és szerintem még egy jó pár évig ez is marad.
2013. jún. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem sem. szerintem az is hibás, aki presztizsből veszi, és az is, aki ezen zsörtölődik. az a legjobb user, aki megveszi, és használja.
2013. szept. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!