Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows phone8 rendszerű...

Windows phone8 rendszerű telefonhoz kell/ érdemes vírusírtót beszerezni?

Figyelt kérdés
Ha igen tudnátok ajánlani valami ingyeneset?

2013. máj. 31. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel windows ezért nagyon ajánlott! Meg amúgy is minden okostelefonhoz. A marketen keressgélj.
2013. máj. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

WP8-nál áruház a neve a cuccnak, mint androidnál a google play.


Kerestem antivirus név alatt de semmi értelmeset nem találtam... Kettőt le is töltöttem próbára, de hasznát nem vettem, így töröltem is.

2013. máj. 31. 21:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Felesleges, nincs (vagy csak nagyon minimálisan kevés) vírus rá, attól hogy WP még semmi köze nincs az asztali gépeken használt Windowshoz, nem hatnak rá azok a vírusok.
2013. máj. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kell rá.... ami app nem kell azt töröld ki... meg folyamatossan ürítsd az ideiglenes fájlokat...

Csak húzza az akksit... nem kell...

2013. jún. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ki van kapcsolva minden olyan ami nem kell, ami olyan dolgo amit nem hazsnálok egyből törlöm.
2013. jún. 1. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!