Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Külföldi mobilszámom van és...

Külföldi mobilszámom van és egy szintén külföldi mobilszám hívott engem 2012 július 9. -én. Nem küldte el a számát. Hogy tudom meg a számát? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Egy csaj volt az, aki tetszik. Hova kell mennem megkérdezni, hol tudnak listát adni a számokról, akik engem hívtak?Voltam a mobil szolgáltatómnál,azt mondta hívjam fel ezt a számot,majd egy nő fog bejelentkezni.A nő azt mondta,menjek vissza a szolgáltatóhoz,és ott kérhetek listát pénzért.Mert ők csak azt tudják megnézni,hogy én kiket hívtam.Visszamentem,nem azzal a csajjal beszéltem,aki adta ezt a számot,a pali azt mondta,hogy a rendőrségre menjek,de nem akarok a rendőrségre menni,még azt fogják hinni,hogy valami komoly dologról van szó,ki szeret a rendőrségre menni?Azt hihetik,hogy netán zaklatni akarom ezt a lányt,pedig nem.
2013. jún. 1. 13:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Lassan egy éve? :))

Egyébként felejtsd el, titkosszolgálati módszerek nélkül nem tudod meg, hogy téged ki hívott számkijelzés nélkül 1 évvel ezelőtt.

2013. jún. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ!!!!
2013. jún. 1. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!