Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik launcher a legjobb?

Melyik launcher a legjobb?

Figyelt kérdés
Jelenleg a LauncherPro van fent, de google play-en fent van a Next Launcher, melyik a jobb? A Next launcher elfut gyengébb telefonokon is? Sok RAM-ot zabál? Melyik kedvez jobban egy telefonnak? Melyiknek kell kisebb processzor? Jelenleg egy Alcatel OT-990-es telefonom van, 600Mhz-s procival. Fogja bírni a next launcher-t ha leszedem rá?

2013. jún. 1. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a Next Launchert használtam 1 darabig, aztán rájöttem, hogy az nem nekem való. Igaz, én 4 magon próbáltam.
2013. jún. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vortrex ***** válasza:

600Mhz-es processzorhoz inkább Zeam lunchert töltsél le, ennek a legkisebb a teljesítmény igénye és jó a megjelenése.

Play-en már a 3.1-es verziója van, aminek kicsit több a rendszerigénye, de innen ( [link] letöltheted a 2.8-ast, amiben biztos nem fogsz csalódni.

2013. jún. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Zeam magyarul:

Legalsó:))

[link]

De megpróbálhatod a Holo-t is.

2013. jún. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Felraktam a Holo-t. Ezzel meg vagyok elégedve. Thx a válaszokat!
2013. jún. 1. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!