Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik éri meg jobban? Sony...

Melyik éri meg jobban? Sony Xperia U, vagy inkább Xperia P?

Figyelt kérdés

2013. jún. 1. 19:13
 1/7 L4Fleur ***** válasza:
Én azt mondom, hogy az Xperia P! 1 GB RAM, 16 GB belső memória, 8 MPx kamera, fém szerkezet, frissíthető Jelly Bean-re!
2013. jún. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az Xperia U-nak csak 4Gb-os a memóriája...
2013. jún. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Xperia P mindenképp.
2013. jún. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
U tulajként mondom a P-t az 1GB ram sokat jelent. U is szuper telefon egyébként, nem tervezem lecserélni..
2013. jún. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Messze-messze jobb a P. De nem valószínű, hogy költenék ennyi pénzt egy telefonra... Főleg úgy, hogy az U-val én is meg vagyok elégedve.
2013. jún. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Azért a "messze - messze jobb" kifejezés túlzás, nekem U-m van, faternak P-je és amik jobbak: U:5mp, 720p videó, 512Mb RAM, 4Gb, 3,5". P: 1080p videó, 8mp, 1gb ram, 16gb, 4". Egyébként "szinte" semmi különbség, Antutu Benchmark -on az U mégis több eredményt ért el 100 ponttal mint a P.
2013. jún. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezek a tesztprogramok SEMMIT nem érnek.. Nem egy ilyen izé alapján kell besorolni a telefont... A P igenis sokkal jobb az U-tól, de annyival drágább is! Jóformán (processzor híján) kétszer annyira erős hardveresen.
2013. jún. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!