Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem átlagos kérdés: Sony...

Nem átlagos kérdés: Sony Xperia U vagy Blackberry Bold 9700?

Figyelt kérdés

Nem játszok, filmezek, zenélek telefonon, viszont üzenetet (Viber, WhatsApp, facebookon) küldök, és telefonálásra is használom sokat.


Nos?



2013. jún. 1. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem BB. A fizika bill. nagy előny, és még csak az android itt akad, ott áll meg hibái miatt sem kell aggódnod. Én is elgondolkoztam egy BB -n, de inkább játszok a telón mint írók, szal nekem a droid lett a választásom.
2013. jún. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jah igen, és a BB aksija jóval tovább bírja.
2013. jún. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Feri8703 válasza:

Ha előfizus vagy és tudsz a blackberryhez blackberry szolgáltatást aktiváltatni a szolgáltatódnál akkor a 9700át ajánlom.Enélkül sajnos a gyári facebook,msn,gtalk nem megy,hiába van neted a telón.(alternatív megoldások itt is vannak)

De arra figyelj,hogy ha T-s vagy akkor ne vegyél olyan telót ami régen vodás volt mert nem tudják másik szolgáltatóhoz beregelni.

2013. jún. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!