Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia U tulajok! Megvagytok...

Xperia U tulajok! Megvagytok elégedve a telefonnal? Most tervezem egy iPod Touch 4G helyett, mint szórakoztató eszközt, megéri?

Figyelt kérdés
2013. jún. 2. 08:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Mármint lecserélni*
2013. jún. 2. 08:02
 2/7 anonim ***** válasza:
Én Galaxy S2 mellett használtam az iPod Touch 4G-m anno, és azt kell mondjam, hogy az S2-t én többre tudtam használni, mert nem volt annyira lekorlátozva. Az még oké lenne, hogy iTunes függő, mert megszoktam, de viszont a gond ott kezdődött, hogy képeket nem tudtam feltölteni, akkor még a felhők elterjedése előtt történt, és az iPod csak pár dologra jó. Viszont az Xperia U-nak kevés a belső memóriája és bővíteni sem lehet, de, ha elég neked a 4gb belső tárhely, ám legyen. Amúgy nem lehet bővíteni.
2013. jún. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt tudom, nagyon nem is baj, legalább rákényszeríti az embert hogy csak a legfontosabb dolgok legyenek rajta. :)
2013. jún. 2. 08:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, nekem a 10gb is kevés volt. Nemrég vettem 1 64gb-s memóriakártyát, és az szerintem most tökéletes, mert megoldottam, hogy a memóriakártyát érzékelje belső memóriának, és így akkor mehet rá a játék. :)
2013. jún. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én személyszerint NEM vagyok megelégedve az Xperia U-mmal... elsők között vettem decemberben, akkor tényleg korrekt volt, majd 2.3as Androiddal is elkezdett nekem akadni, lelassulni (sosem volt rajta rengeteg program... kb 3GB mindig szabad volt... nem arra használtam h játszak, filmezzek rajta), gondoltam a frissítás 4-es androidra segít... hát nem.. :D Sokkal roszabb lett, bevittem t-mobileba, vissza rakták a régit, ment is, megint belassult akadozott, ráraktam gépre és felraktam a 4.0-át.. az is egy darabig jó volt, majd megint belassult (és jelenleg is bevan)

Nekem nem dobta be magát a szívembe.

2013. jún. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Néha lehet, hogy telemegy szeméttel, vagy hasonlók. Általában amúgy akkor akad, ha kevés a szabad memóriája, és akkor ugye nincs hova menteni a cuccokat, stb.
2013. jún. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem ez egyedi gond lehet, és valami hiba állhat fent. Remélem sikerül megoldanod, mert az értékelések alapján, és szerintem is, ez egy remek telefon.
2013. jún. 2. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!