Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Samsung Galaxy Gio...

Van egy Samsung Galaxy Gio S5660 és folyton lefagy. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A Samsung Galaxy Gio-t most vettem és 2.3.6 android van rajta, és amikor bekapcsolom és használom még semmi baja, csak amikor rárakom a képernyőzárat és utána feloldom pár másodperc múlva lefagy.

2013. jún. 2. 10:19
 1/5 A kérdező kommentje:

Ha a telefon egy szar akkor melyik telefont vegyem meg ez után? Melyik a jobb ezek közül? és melyik jobb a GIO-nál?


- Samsung GT-S5360 GalaxyY

- Samsung GT-S5220 Star III

- Alcatel OT-3040D TRIBE

2013. jún. 2. 10:22
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy egy több mint 2 éves telótól mit vártál.Csinálj egy hard resetet utána jó lesz.(reméljük)A felsoroltak közül egyiket sem szabad megvenni mert mindegyik rosszabb vagy egy szinten van a Gioval.Ha venni akarsz egy másikat akkor Huawei Y300,Sony Xperia Tipo,Sony Xperia U közül válogass.
2013. jún. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a szokásos.. elmész a Campona i. emeletén a samsung boltba, ott ingyen megoldják...van egy automata, amire rádugod, és az megoldja...frissít, stb...


ha valami nem megy, segít a személyzet. díjmentes a buli.

2013. jún. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, de vissza vittem garanciába és vissza kaptam érte a pénzt és vettem belőle egy Samsung Galaxy Ace-t. Ez leglább remekül működik. :D
2013. jún. 5. 10:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok-.-" Sz@r helyett vettél egy még sz@rabbat.
2013. jún. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!