Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor hibánál ugyan olyan...

Telenor hibánál ugyan olyan telefont adnak?

Figyelt kérdés
Ha elviszem szervizbe nem tudja megcsinálni(papírt adnak róla stb...) akkor adnak egy ugyan olyat(akciósan vettem a mostani ára kb 30000-rel drágább) vagy adnak ott levásárolhatóba egy összeget?

2013. jún. 2. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha nem a te hibádból ment tönkre a készülék, akkor szerintem vagy visszaadják az árát, vagy adnak egy ugyan olyan készüléket.
2013. jún. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ mi baja. Pl fizikai behatásokra, ázásra nem adnak garit. Csere készüléket ritkán adnak, ha adnak is valami szutykot.

Ajánlatos mindent lementeni a telcsiről, mert alap hogy azzal kezdik hogy gyári visszaállítást nyomnak rá, és csak aztán vizsgálják mi a baja.

2013. jún. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2 vagyok. Most nézem arra gondoltál, hogy adnak e csere telcsit míg a tiéd szervizben van? Vagy hogy egyből cserélik? Előbbire gondolva már válaszoltam.

Utóbbira meg... csak akkor cserélnek egy készüléket, ha megállapítható, hogy javíthatatlan. Egészen addig amíg ezt nem mondják ki, írják le egy szakvéleményben, addig szervizelni fogják. :(

2013. jún. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem nyersz 30 rugót :))

Ha javíthatatlan, kapsz egy ugyan olyant, újat.

2013. jún. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!