Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Optimus 4X vagy Sony...

LG Optimus 4X vagy Sony Xperia SP?

Figyelt kérdés
melyik a jobb?
2013. jún. 2. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Az SP újabb, a 4x-ben is csak 1gb ram van, szóval szerintem az SP-t vedd, bár nem tudom, hogy melyik procia erősebb..

Mert az Xperia T-ben a 2mag is elég erős volt.

Nekem az SP design-ileg tetszik, szerintem veheted azt, főleg az újabb rendszer miatt is. Bár a Nexus 4-en ig gondolkozhatnál kicsit.. :)

2013. jún. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

4X HD előnyök:

- jobb kijelző

- jobb előlapi/másodlagos kamera (de ez sem olyan nagy szám)


Xperia SP előnyök:

- erősebb hardver (bár igazából a 4X HD-n is minden elfut még évekig)

- LTE

- nagyobb aksi (bár nem sokkal)


Én a Sony-t venném, de az LG-vel sincs baj.

2013. jún. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a nexusban csak az nem tetszik hogy nem bővíthető
2013. jún. 2. 17:14
 4/5 anonim válasza:
Heló! Nem tapasztalat csak mondták többen, hogy a 4 magos telefonok mint pl Galaxy s4 hajlamosak belassulni meg egyéb problémákra.Az SP-ban egy 1.7ghz-s kétmagos proci dolgozik. Plusz újabb is, mint azt már előttem írták :) Én mindig Sony Ericsson párti voltam. Most már sajnos ugye csak Sony de akkor is :D Változatosabb formavilággal dolgozott az SE.
2013. szept. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindentelefon be tud lassulni, ha össze vissza van rá telepítve. Érteni is kell hozzá valamennyire. Én 2x jártam úgy hogy belassult, most pedig 200+app van rajta és nincs vele semmi gond.
2013. szept. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!