Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sürgősen segítségre lenne...

Sürgősen segítségre lenne szükségem, nagyon hálás lennék ha valaki segítene nekem. Íme a probléma?

Figyelt kérdés
ZTE Blade III Nem tudom találkozott e már valaki olyan problémával, hogy nem működik a kamera. Nos, nekem nem működik, csináltam gyári beállítás visszaállítást is, és az sem oldotta meg. A telefon rootolva van, ezért gondoltam letörlöm a kamera alkalmazást, és felteszek egy másikat, mert valószínűleg a szoftverben van a hiba. Csak ott adódott a gond, hogy amit letöltöttem kamera appot nem működik. Így most kamera nélkül maradtam. Hogyan oldjam meg?

2013. jún. 2. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Tedd vissza a gyárit!

Bocs, hogy ezt mondom, de ha széthackeled a telefont, ne csodálkoz, hogy elromlanak a dolgod.

2013. jún. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A széthekkelés még nem gond. A gond az, ha valaki agyatlanul nem hozzáértőként csinálja. Ha symbian 3 ról lenne szó, abban tudnék segíteni mit, hol, hogyan... Bovs de droidba nem.
2013. jún. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Na akkor kezdjük előről:

A root közel sem széthack, a droidnak pont ez a lényege, hogy lehessen hackelni, de nem így eszetlenül.

Mondjuk egy kamera app közel sem hack, a hack a build.propban való turkálástól kezdődik...

Vissza kéne rakni egy gyárit, de inkább raknék már egy cm10et fel akkor.

2013. jún. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocs, nem vissza, mert most is az van, hanem újra.

De inkább a cm10 et ajánlom.

2013. jún. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehet nem voltam egyértelmű, a kamera probléma a root-olás előtt kezdődött, pont emiatt rootoltam, hogy tudjak valamit variálni a kamera appal. Reménykedve abban, hogy nem hardveres gondja van. Egyébként konyítok egysmást az androidhoz. Nem ez a gond. Hanem ahogy írtam is megakadtam, mert nem találtam új, használható kamera appot 4.0.4 es droidhoz. Visszaraktam amúgy a régit is, mindhiába. Kerestem ehhez a verzióhoz valami patch-et is, nem találtam. Ezért írtam ide hátha valaki találkozott ugyanezzel. Nos?
2013. jún. 4. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!