Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Segítség, nagy szükségem van...

Segítség, nagy szükségem van segítségre és törődésre! Valaki csak pár kedves szót?

Figyelt kérdés
Pár jó szóért esküszöm ölni tudnék. Már nem értem miért is csinálom tovább ezt nap mint nap. Elegem van, már saját magamat sem viselem el. Kérdem én, ha van még ezen a borzalmas világban bármi jó, hozzám miért nem jut el?? Nem akarok újra pszichológushoz járni, de a szüleim nem segítenek, csak lepasszolnak neki. Könyörgöm, segítsetek, némi törődést, ha csak látszatból is, sajnálatot, bármi kis kedvességet, mert már komolyan nem hiszem, hogy lenne értelme bármiért is tovább szenvednem!

2012. dec. 3. 20:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Ne add fel soha! Szeretlek!
2012. dec. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2012. dec. 3. 20:10
 3/16 anonim ***** válasza:

Ha esetleg van kedved beszélgetni írj! Nem vagyok pszichológus, de mindig elérhető vagyok.! :)

<3

2012. dec. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha gondolod nekem nyugodtan írhatsz, én szívesen meghallgatlak meg ha tudok adok tanácsot.

2012. dec. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Bármitől is vagy ennyire magad alatt, biztos vagyok benne, hogy nem éri meg bánkódni miatta. Az élettől kapunk néha egy-egy pofont, olykor fájó sebeket ejtve rajtunk. De a fájdalom idővel elmúlik, a világ pedig megy tovább. Hát lépj tovább te is a világgal együtt :)


Ne add fel "kislány"!

2012. dec. 4. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek!!
2012. dec. 4. 06:25
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan tudnánk értékelni az élet örömeit, hogyha nincs előtte és közte egy kis szenvedés is? Nehéz időszakok, kihívások, az élet pofonjai nélkül miből tanulnánk, mitől fejlődnénk ennyit?


Egy csomó jó dolog van, csak sokan meg se látják, nem foglalkoznak velük, mert túlságosan el vannak foglalva a problémáikkal. Hát ki kell nyitni az embernek a szemét. És kitárni az ablakot is, mert egy leengedett redőnyű szobába nem süt be a nap!


A látszat-törődés, meg ilyen baromságok - valójában nem is tudom, hogy az milyen... hiszen ha valaki energiát fordít arra, hogy te törődésnek érezzed, akkor mi az, ha nem törődés ? Igen, ezek itt valóban csak vad idegenek írott szavai. De akkor is jobb, mintha leszart volna a madár. Magadat pedig ne akard becsapni!


Aki pedig a legtöbbet tud tenni érted, az lehet, hogy pont te magad vagy. Csak még nem látod hogy hogyan.


Sajnálni? Lehet, lehet, hogy érzek egy kicsit, de neked nem sajnálat kell, amiből az önsajnálatod és a magadba fordulásod táplálkozhat. Legfeljebb vigasz.


De én inkább boldogabb napot kívánok! És nyisd ki az ablakot és szemed, hátha meglátsz valamit! Vagy valaki téged. :-)


Sose lehet tudni, hogy mit hoz majd a jövő

2012. dec. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy Te sokkal többet tudsz magadon segíteni, mint mi egy pár jó szóval. A javaslatom: biztos van egy csomó dolog, amit szeretnél, csak még nem tudtad/merted megcsinálni. Kezdj el tervezni, találd ki, mit kell tenned, hogy elérd valamelyik célodat, és éld bele magad, milyen jó lesz, ha megcsinálod. A szokásos "úgy se fog sikerülni"-gondolatokra ne figyelj. Szerintem jobb kedved lesz. Sok sikert!
2012. dec. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, megfogadom őket! Mára már egész jól voltam! Nagyon hálás vagyok nektek!
2012. dec. 4. 20:28
 10/16 anonim ***** válasza:
Gyönyörű vagy, szeretlek!
2012. dec. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!