Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálhatja azt az...

Miért csinálhatja azt az érintőképernyős telefonom, hogy nem ott reagál az érintésre ahol nyomom, hanem mindig csak az egyik oldalon?

Figyelt kérdés

Tehát akárhova nyomok mindig csak a jobb oldalán egy függőleges vonalon érzékeli, akkor is ha ott nyomok, és akkor is ha bal oldalon nyomkodom. Ütögetés hatására megjavul, de egyre többször csinálja ezt... :(

[link]

Tehát csak a képen jelzett ikonokra tudok menni, ha nem oda megyek, akkor is ott érzékeli.


2013. jún. 3. 00:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Digitizer kezdi megadni magát.
2013. jún. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor is csinálhatja ezt, ha valamitől (kulcs, pendrive, aprópénz, öngyújtó, etc.) megnyomódott a kijelző. Nekem is ilyen volt, kicserélték az érintő panelt és utána ismét tökéletesen működött.
2013. jún. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, lehet. Régebben csak heti egyszer fordult elő , kicsit megkopogtattam és oké. De most már szinte mindennap és már csak a földhöz vágás szokott segíteni, ha segít :D De így előbb utóbb tönkremegy, úgy érzem vennem kell egy másikat. :( Egyébként az ilyen telefonnak van még értéke? El tudom így adni, vagy beszámítják egy másik telefon árába vajon?
2013. jún. 3. 11:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Általában szokott lenni például a telenornál/djuice-nál olyan akció, hogy a régi telefonodat beszámítják 10000 Ft-ért ha működik, ha nem.
2013. jún. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Aha, azt én is hallottam, csak az a baj, hogy van körülbelül 10ezer Ft-om másik telefonra, nem tudok újat venni.
2013. jún. 3. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!