Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Adott egy Xperia X8 androidos...

Adott egy Xperia X8 androidos telefon ami 11W02 így a kernelt tudtam egyénire cserélni? Többi lennt!

Figyelt kérdés
Mivel szükséges volt nekem egy router így pont kapóra jött a gingerdx v031b-ben a wifi megosztás, az az a hotspot. A gépről osztom vele a netet. De van 1 hatalmas probléma amit nemtudok megoldani és megoldást sem találok rá. Fel telepítettem rá a Pou-t. Elindul minden oké. De akármit szeretnék benne csinálni az erőteljesen laggol. Mondjuk átlépni akarok a konyhába a pounak a szeme ugyan felnéz a nyílra, de rá 5mp-re lapoz csak tovább. Próbáltam GingerDx v028-tól fölfelé egészen GingerDx v031b-ig a ROM-ot. Alfs kernel van ugye a telefonon.

#hiba #lagg #Xperia X8 #szaggatás #GingerDX #Pou #alfs kernel #rom főzött
2013. jún. 3. 10:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Vegyél egy normális telefont amiben hack nélkül is benne van a hotspot funkció és van rá elérhető pou,mert a tiédre nincs.
2013. jún. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Látom már megint jönnek a nagyokosak, akik nem értenek hozzá de azért beleszólnak. Először is, kérlek adj akkor pénzt egy másik telefonra. Aztán, az hogy cserélek kernelt és ROM-ot a telefonon nem számít hack-nak. A hot spotra szükségem van. A pou pedig ment gyári stock kernellel de ott elérhetetlen a wifi megosztás.
2013. jún. 3. 10:36
 3/10 anonim ***** válasza:

vegyél egy alap routert 4-5000ért, nem szerencsétlen x8at kell nyektetni.

pou az megy normálisan(legalábbis régebben ment rajta)

a wifi megosztás funkciója meg sosem fog normálisan működni.

én már csak telefonálásra meg zenehallgatásra használom, meg néhanapján navigációra. de természetesen főzött rommal meg kernellel.

majd összegyűlik a pénz, aztán megy a levesbe, kiszolgálta az árát, szereztem rajt egy kis romolási tapasztalatot.

2013. jún. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hack, amikor valami olyanba nyúlsz, amit a gyártó nem engedélyez.

Nos,a root az az, ami azt jelenti,hogy a custom rom is.


Az XPERIA X8 olyan gyenge hardverből áll, hogy hiába fogsz bármit csinálni vele, a Pou nem fog menni.


Az első hozzászólónak teljesen igaza van, nem kell itt hisztizned. 15-30 ezerért tudsz venni ZTE Blade-t , azon már megy a Pou.


A te telefonoddal soha nem fog.

(GTA 4 se megy 1 magos 2Ghz-s processzorral asztali PC-n)

2013. jún. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Itt senki sem ért hozzá? Megismétlem amit már leírtam kétszer! Először is a pou ment stock kernellel. A wifi megosztás hibátlan GingerDX-el. De egyszerűen nemtudom felfogni, miért nem lehet az életben 1 építő jellegű hozzászólást írni. Ezért tart itt Magyarország... És végül ha adtok 5ezer Ft-ot routerre akkor szivesen veszek én bármilyet. De amíg nincs pénz, addig nem tudok és abból kell gazdálkodni ami van. Lehet nektek anyuka meg apuka a seggetek alá tesznek mindent, de nekem nem. Fogjátok már fel!!
2013. jún. 3. 11:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Páromnak is Xperia X8-a van és szaggatás, akadozás NÉLKÜL MEGY rajta neki a Pou, de mindegy!
2013. jún. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Wadmalac ***** válasza:

11W38-ig állítólag biztonságos a bootloader nyitás.

Sajnos a stock kerneles főzött romok valóban félmegoldások, csak a custom kernelesek működnek jól.

Amennyiben valóban a wifi hotspot szükséges csak a pou jó futásához, valóban érdemes a kernelcsere.

Ha rákeresel neten, találsz jó leírásokat a bootloader nyitáshoz, utána a Flashtoollal gond nélkül tudsz kernelt flashelni. Ügyelj arra, hogy ne xrecovery-ből telepítsd a romot, a cwm recoveryt fel kell tenni.

Én ajánlom a MiniCM10 jellybean romot a legfrissebb nAa kernellel. Nálam közel fél éve megy gond nélkül, a wifi megosztás is stabilan működik.

2013. jún. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
de idióta barom. stock kernelben eleve nem megy a wifi hotspot, max ad-hoc módban. Persze, kernelcsere után megy mivel bennel esz a hot-spot a kernelben. Az x8 nem jó erre, szóval telefon csere .És ne mondd hogy senki nem ért hozzá. X8 tulajdonos vagyok.
2013. okt. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

előző:

amúgy ha nem akarsz telefont cserélni ,akkor vegyél egy routert ahogy itt már írták. Használtan is kapsz, max 3000-ért.

2013. okt. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Wadmalac ***** válasza:

Az x8, mint írták is, hardverileg eléggé messze jár a tökéletestől.

A wifi hotspot egy utólagos, főzött romos belebővítés. ennek megfelelően végletekig ki is használja a készülék képességeit.

Ha wifi hotspotnak használod, közben hiába is próbálod másra használni. A memória és a proci sem fog tudni egyszerre annyi dolgot kiszolgálni.

A telefonban a wifi hotspot alapból nem arra van, hogy routernek használd a készüléket folyamatosan, csupán arra, hogy pl. ideiglenesen, alkalmilag kisegíts egy net elérés nélküli havert.

Nem véletlenül lehet külön wifi routert kapni, nem is drágán. Célfeladatra céleszköz.

2013. okt. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!