Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SÜRGŐS! T-mobile szervíz?

SÜRGŐS! T-mobile szervíz?

Figyelt kérdés
Van egy HTC Wildfire-m, amit 2011.12.19-én vettem, 2 év hűség van rá és 12 hónapnyi garancia. Viszont az utóbbi időben nagyon elromlott, valamiért nem lehet benyomni a felső gombját, csak ha tollal nyomom be erősen, illetve sokszor pl. nem tudom felvenni a telefont, vagy engem nem tudnak hívni és ezt nekem ki sem jelzi. A T-mobile szervíz már nincs ingyen ebben az esetben, igaz? Mivel 2 év hűség van, készülékváltás sem lehetséges? Hogy csináljam, ötlet? előre is nagyon köszönöm!
2013. jún. 3. 16:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Én Desire C-t vettem, annak is elromlott a sleep gombja KÉT HÉT UTÁN EMBER!


Végtelenül szerencsétlenül van megcsinálva, mert a most gondold el, hogy egy kis mikrokapcsoló van az alaplapra szerelve, és a gomb, amit benyomsz a telo tetején, az nem az alaplapra nyomja a kapcsolót, hanem vele párhuzamosan probálja leszakitani...tehát eleve meghibásodásra van itélve. Beadtam szervizbe, mutattam is, hogy ez bizony 100%-ban hardveres baj, de egy javitást ugyis azzal kezdik, hogy ujrateszik rá a szoftvert, hogy hátha akkor jo lesz és ha akkor se jó, akkor megcsinálják, és utána mégegyszer tesznek rá uj szoftvert.


Kiváncsi lennék, ha egy laptop romlik el, arról is letörölnek mindent, vagy 'az más'?

2013. szept. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!