Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a mobilomat szervizelik az...

Ha a mobilomat szervizelik az a garancia időre, milyen hatással van?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ha a garim már lejárt, de ebből kb 1,5 hónapig szervizben volt akkor az az idő hozzáadódig a garancia időhöz? Nem vergődik a shop csak tudni szeretném, hogy mik a jogaim. Nem sokkal a gari vége előtt küldtem el a telót szereltetni, tettem mellé levelet amiben megírtam, hogy mi a probléma. Miután visszakaptam 1 nap működés után ugyan azok lettek a hibák.

2013. jún. 3. 16:58
 1/8 pinkpancser ***** válasza:
Régen a szervízben töltött idővel meghosszabbították a gar idejét. Nem tudom változott e, de hátha nem. Viszont nem csak garancia van, hanem jótállás is, ami a szervizelésre is vonatkozik.
2013. jún. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A garancia ideje a szervizben töltött idővel hosszabbodik, de persze ehhez akkor jutsz hozzá vita esetén, ha a garanciapapíron, vagy bármilyen javítással kapcsolatos iraton ezek a + idők szerepelnek.
2013. jún. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát remélem így lesz, mert a gari levelet nem küldték vissza utánakérdeztem azt mondták, hogy mehet anélkül is vissza :)
2013. jún. 3. 17:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, amikor visszakaptad a telcsit aláírtál egy papírt? Azt most keresd elő és olvasd át. A garancia jegyben bele írták hogy volt szervizelve? Ha nem a válasz mindkét kérdésre akkor, téged palira vettek, és ezt nem tudod bizonyítani.
2013. jún. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miiiii??? Nem kaptad vissza a gari levelet? Addig el nem jönnék onnan? Mégis mivel bizonyítod, a garanciádat?

Egyáltalán a saját telcsidet kaptad vissza, sorozat számot nem árt felírni, ha beviszed.

2013. jún. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tuti saját teló volt, és postán ment a dolog az első szervíznél egy mailra vissza kapta azt is :)
2013. jún. 3. 17:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Milyen telcsid van? :D

Kínai?

2013. jún. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
xperia active, xxl gsm-től eddig jók a szervizes tapasztalatok :)
2013. jún. 4. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!