Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha rootolok egy Samsung...

Ha rootolok egy Samsung Galaxy S4 telefont, eltűnhet a garancia?

Figyelt kérdés
Még csak pár napos a telefon, de már bő 2 éve használok Androidot. Szóval szeretném rootolni és az érdekelne, hogy elveszhet-e a garancia. Illetve ha szervízbe kell vinni de előtte unrootolom akkor az észrevető?

2013. máj. 29. 01:08
 1/6 anonim ***** válasza:
el
2013. máj. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, a garancia nem érvényesíthető rootolt telefonnál.
2013. máj. 29. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és ha szervizelés előtt unrootolom?
2013. máj. 29. 10:50
 4/6 MayDay86 ***** válasza:

Hát ez sok mindentől függ.

Mondjuk hogy ha vissza rakod a gyári romot akkor nem hiszem hogy elmegy róla a garancia. Meg amúgy is. Nekem SGS2 van Én rootboxos rommal vittem a szervizbe(t-mobil) és semmit nem mondtak rá.Sőt van olyan kollegám aki meg kérdezte a telenoros szervizbe hogy ha rootolja a telefont akkor elmegy róla a garancia. A válasz annyi volt hogy mi az a root. Szerintem ez embertől is függ.

De ha nem tudod hogy mit csinálsz akkor vagy ne vagy kérj meg valakit aki tud segíteni neked.


De amúgy itt nézz szét!

[link]

2013. máj. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az előző telómat már rootoltam. Sőt még cyanogenmodot és több különböző firmware-t is feltettem rá. Sőt csináltam már belőle téglát is, majd újra telefont. Persze nem azt mondom, hogy akkor most már értek az Androidhoz, de nagyon nagy vonalakban tudom mi merre hány méter. Csak mivel az S4 még nagyon új telefon, pláne nekem pár napos így ha szervizelni kell nem lenne jó, ha eltűnne róla a 2 éves garancia.
2013. máj. 29. 14:05
 6/6 anonim válasza:
Lehet ezzel elkéstem 1 évet de itt részletesebben levan írva: [link]
2014. márc. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!