Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vegyem szerintetek...

Melyiket vegyem szerintetek iphone 4s vagy 5?

Figyelt kérdés

telefon szervizes csávó azt mondta hogy a 4s jobb ismerősei vettek 5 öst de visszaváltottak 4s re mert azon ingyenesek a z alkalmazások meg azt mondták gyorsabb,három negyed nap alatt lemerül ,gyorsan kopik és a 4s strapabíróbb

én 5 öst akarnék jobban de így hogy mondta nem tudom melyiket éri meg jobban szerintetek?



2013. jún. 3. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is a 4s-t ajánlom! Az 5 nem sok mindenbe fejlődött.
2013. jún. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
várd meg a hatost.
2013. jún. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
4S! 5-ös el lett cseszve, nekem is sok dolog nem ugy működik ahogyan kéne, és persze drágább is..
2013. jún. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
árban nem drágább mert ugyan annyiért szerzem be a a 4s et meg az se gond h fizetősek a cuccok mert ki jailbreak el em de akkor meg lemegy róla a garancia sajna
2013. jún. 4. 20:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Én őszintén mondom neked, az egy NAGY BAROMSÁG, hogy az alkalmazások ingyenesek az iPhone 4s-en, mivel MINDEN UGYANANNYIBA KERÜL, MINDEN APPLE TERMÉKEN: iPhone-on, iPad-en, iPod Touchon egyaránt. Plusz, hogy a retekbe lenne már gyorsabb az iPhone 4s, ez is nagy hülyeség, nekem volt iPhone 4s-em és most iPhone 5-öt használok és érezhetően gyorsabb. Nem tudom kiktől származnak ezek a "megbízható" információk, de egyik sem igaz.
2013. jún. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kutyus70 ***** válasza:
Jó az iPhone 5, csak az az egyetlen baj vele, hogy nem tud annyival többet mint amennyivel drágább mint a 4S. Én a megjelenése előtt megesküdtem, hogy meg fogom venni az 5-öt. De amikor megjelent, kézbe vettem, alaposan átnéztem mit tud, rájöttem, hogy nem éri meg ráfizetnek 70-80 ezer forintot az egy éves 4S-emre.
2013. jún. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!