Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia x10 mini pro hiba?

Xperia x10 mini pro hiba?

Figyelt kérdés
az előbb nyomkodtam a telefonomat, kb. 10 perce... egyszercsak nem reagált. kép meg minden van, hang is, mikor bekapcsolom, és jön az értesítés, hogy felismerte az sd -kártyát, szóval hangot is ad. minden van, de az érintő nem működik. mit tegyek?

2013. jún. 3. 19:42
 1/3 Wadmalac ***** válasza:

X8-on volt hasonló jelenségem, aztán meg elkezdett mindenfélét "nyomkodni" anélkül hogy hozzáértem volna, menükbe be- ki lépkedett, lapozott stb.

Én megkérdeztem szervizben, azt mondták, bepárásodott az érintőképernyő belülről, várjak 1-2 napot és elmúlik. Hogy igaz volt-e, nem tudom, de tényleg elmúlt.

Egy Motorola Defy-n láttam még ilyen megbénult érintőképernyőt, ott bootloader hiba volt, újrahúzták és jó lett.

Ez alapján én helyedben megpróbálnék ráfrissíteni, ha nem segít, marad a szerviz.

2013. jún. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
frissítettem rajta, megcsináltam, még aznap... semmi..........
2013. jún. 7. 18:14
 3/3 anonim válasza:
nekem is szarrá ment a minim...ki-be kapcsolgat magától...már inkább fél éve hozzá sem nyúltam.
2013. jún. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!